Зворотній звязок

Вантажоперевезення Харків-Дніпро. Швидка та надійна доставка

Альтернативное название

Одним із найбільш пріоритетних маршрутів у східній частині України є вантажоперевезення Харків-Дніпро. Велика кількість різних підприємств та торгових (мереж) забезпечує великий обіг товару саме між цими обласними центрами. Вантажні автомобілі з автопарку Транс Стар на регулярній основі здійснюють доставку приватних та комерційних вантажів по даному маршруту. Будь-які перевезення пов’язані із певними труднощами, які ефективно вирішує наша команда (логістів).

Транспортна компанія Транс Стар займається перевезенням ваших (вантажів) вже не один рік. Професіонали своєї справи доставляють попутні вантажі Харків-Дніпро, зокрема різне обладнання, меблі, товари загального споживання, одяг та інші вантажі. Звертаючись за послугою до нашої фірми, замовник може бути впевнений у організації перевезення на високому рівні. У штаті Транс Стар працюють досвідчені водії та логісти, які доставлять замовлення точно вчасно.

Які типи вантажів доставляють наші автомобілі?

Перевезення Харків-Дніпро можуть включати такі типи вантажів:

  • Комерційні. Це може бути будь-яка продукція українського виробництва чи привезена з-за кордону.
  • Приватні. До нього відносяться особисті речі. Як правило, нашими послугами часто користуються мешканці під час переїзду.
  • Скоропсовані. До такої категорії належать: харчові продукти, медикаменти та різні біоматеріали (У даному випадку використовуються авто з установкою рефрижератора, для підтримки необхідного температурного режиму.)

Не має значення, що хоче перевезти замовник. (весь вантаж) буде доставлений в обумовлені терміни. Для забезпечення якості наданих транспортних послуг працює команда (кваліфікованих спеціалістів)

Ціна вантажоперевезень з Харкова до Дніпро

Справедлива вартість надання транспортних послуг є особливо важливою для тих клієнтів, які користуються ними на регулярній основі. Розрахувати вантажоперевезення можна на нашому офіційному сайті або звернувшись за консультацією до менеджера. За основу береться протяжність маршруту, також на ціні позначиться тип самого вантажу та авто, на якому здійснюватиметься (перевезення). Якщо вантаж необхідно доставити за місто, то вартість дещо зміниться.

Автопарк Транс Стар

Перевезення Дніпро-Харків та у зворотному напрямку можуть здійснюватися на різному типі транспорту. Все залежить від ваги та габаритів вантажу, а також від типу самої перевезення. На сьогоднішній день наша компанія пропонує такі види транспортних послуг:

  • доставка попутного вантажу з вагою не більше ніж 10 тонн та вільними термінами;
  • перевезення окремим авто (вартість вища, оскільки виділяється окремий транспорт під (один вантаж);
  • приватний переїзд або переїзд офісних організацій (фірма надає вантажників, які можуть розібрати меблі в одній точці та зібрати в іншій за окрему платню).

В автопарку Транс Стар є такі види авто: газелі, бусики, 5-тонники, 10-тонники і фури (20-ти тонники).

Тип транспортного засобу підбирається залежно від вантажу, що перевозиться.

Усі автомобілі проходять плановий техогляд та перевірку перед рейсом. Завдяки сучасним технологіям та роботі логістів прокладається оптимальний маршрут з урахуванням можливих пробок та робочих трас. Диспетчер визначає які мости призначені для проїзду великовантажів, щоб водій не витрачав зайвого часу на об’їзд.