Зворотній звязок

Вантажоперевезення Київ-Дніпро / Дніпро-Київ

Альтернативное название
вага 5 т
от 5700 грн
вага 10 т
от 6300 грн
вага 20 т
от 7200 грн

Компанія «Транс Стар» займається розвезенням вантажів не тільки по Україні, але і по всьому світу, має безліч партнерів і клієнтів в області торгівлі, будівництва, виробництва обладнання, хорошу репутацію і стабільність. Одними з найбільш частих замовлень є вантажоперевезення Дніпро-Київ, для нашої країни це вигідний торговий маршрут, який необхідний як великим підприємствам, там і приватним особам. Серед представників транспортних копаній «Транс Стар» займає лідируючі позиції по співвідношенню ціни і якості, інші достоїнства послуг, що надаються:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • рішення нестандартних завдань з питань вантажоперевезень (негабарит, віддалені локації, дозволу від ДПС);
  • високі вимоги професіоналізму для всього персоналу;
  • оперативна і злагоджена робота;
  • надійний транспорт, великий автопарк;
  • поїздки по Україні, Європі та СНД;
  • доставка Київ-Дніпропетровськ за доступними цінами;
  • досвід в сфері логістики понад 7 тисяч перевезень.

ЦІНА НА ДОСТАВКУ ВАНТАЖУ ДНІПРОПЕТРОВСЬК-КИЇВ

Щоб правильно розрахувати вартість доставки, потрібно зв’язатися з менеджером через форму на сайті (або ж по телефону), так як самостійно ви можете визначити тільки попередню суму. Вона залежить від ваги і відстані між пунктами призначення.

Наші оператори допоможуть зорієнтуватися в оплаті за доставку Дніпро-Київ, відстань між якими по автомобільній трасі 477 км, узгодять точний час відправлення, прибуття, сформують накладну і вирішать поточні питання. Висока кваліфікація менеджерів і логістів фірми дозволяє повністю покластися на фірму в питаннях вантажоперевезень і трансферу.

Оформити доставку Київ-Дніпропетровськ негабаритного вантажу перевищує допустимий вага 20 тонн або навпаки, невеликого, за який навряд чи візьмуться конкуруючі служби, можна на сайті, вказавши специфіку замовлення.

Для бізнесменів і підприємців Дніпро-Київ доставка актуальна, тому як проходить через два найбільших обласних центрах. Довірившись «Транс Стар», ви отримаєте обслуговування по вищому розряду, будете повністю спокійні, що необхідні речі доставлять в потрібний час до потрібного місця. У всіх великих містах країни у нас є вільні вантажні машини різних габаритів, які готові виконати завдання, поставлені компанією.

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості