Зворотній звязок

Вантажоперевезення Київ-Одеса

Альтернативное название
вага 5 т
от 4900 грн
вага 10 т
от 5900 грн
вага 20 т
от 6400 грн

Транспортними послугами з перевезення товарів на великі відстані рано чи пізно користуються практично всі підприємці. Це покращує не тільки товарообіг, але і сприяє розвитку бізнесу, налагодження нових контактів. Компанія «Транс Стар» зарекомендувала себе в Україні вже давно, має майже 8 тисяч здійснених перевезень за плечима.

Вантажоперевезення Одеса-Київ стали одним з найпопулярніших на даний момент маршрутів. Навіть маленькі підприємства можуть користуватися нашими послугами, приєднавшись до попутним перевезень. Є кілька причин, за якими варто довіритися саме «Транс Стар»:

  • зрозумілий і простий алгоритм замовлення;
  • великий вибір послуг, перевезення нестандартних вантажів, будь-які маршрути;
  • професійний підхід менеджером, перевізників, операторів і логістів;
  • вигідні ціни; надійність, доведена досвідом;
  • транспорт в наявності у всіх великих містах України.

До послуг транспортних компаній найчастіше звертаються організації, які пов’язані з торгівлею, будівництвом, виробництвом і інші. Товарообіг по всій країні і ближньому зарубіжжю сприяє розвитку бізнесу, налагодження ділових зв’язків, розширенню сфери діяльності. Важливо вибрати кращого перевізника, з яким можна співпрацювати не один рік, це принесе користь обом сторонам.

ЯК РОЗРАХУВАТИ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ З ОДЕСИ ДО КИЄВА

Через онлайн форму на сайті можна оформити замовлення на доставку в будь-яку точку країни, і оператор здійснить його розрахунок. У нас працюють фахівці високого рівня, які швидко вирішують всі виникаючі питання, грамотно спілкуються з клієнтами. Стандартні розцінки виходять із співвідношення відстані і габаритів вантажу.

Ця схема допоможе зорієнтуватися, в яку ціну обійдеться перевезення, так як відстань між Одесою і Києвом по автомобільній трасі 475 км. Якщо поцікавитися у конкурентів, то вантажоперевезення з Одеси до Києва або назад коштуватиме в рази дорожче, ніж у «Транс Стар».

Наші партнери та постійні клієнти користуються послугами доставки і вантажоперевезення не перший рік і завжди залишаються задоволені. Зручний сервіс і злагоджена робота фахівців на всіх етапах приносять відмінний результат, який посприяв тому, що ми стали лідером в сфері перевезень.

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості