Зворотній звязок

Вантажоперевезення Київ – Чернігів

Альтернативное название
вага 5 т
от 2200 грн
вага 10 т
от 2900 грн
вага 20 т
от 3500 грн

Затребуваність вантажоперевезення Чернігів – Київ обумовлена, в першу чергу тим, що столиця України є великим торговим економічним і промисловим центром на території якого розташовується дуже багато фірм, фабрик, корпорацій та інших об’єктів бізнесу. Крім цього дані регіони є сусідніми, внаслідок чого відрізняються активним логістичним взаємодією.

За допомогою вантажоперевезення Київ – Чернігів кожен день здійснюється доставка між містами різних товарів: меблів, будматеріалів, продуктів, речей, побутової техніки, господарського приладдя і т.д. Автомобілі з однієї області в іншу активно курсують вдень і вночі, забезпечуючи замовникам максимальний економічний ефект.

ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ЧЕРНІГІВ – КИЇВ ВІД КОМПАНІЇ «ТРАНС СТАР»

Природно, щоб гарантувати собі оперативність поставки, цілісність вантажу і отримувати в результаті прибуток від торгівлі, потрібно відшукати надійну і стабільну логістичну компанію. В даному випадку слід звертати увагу на репутацію перевізника, його автопарк, умови співпраці. Важливим фактором при замовленні є його вартість, адже від неї багато в чому залежить рентабельність заходи.

На вантажоперевезення Київ – Чернігів ціна, що надається компанією «Транс Стар» формується індивідуально для кожного випадку. Ми підбираємо оптимальний за розміром автомобіль, тому якщо ваш вантаж влізе в «Газель», ми не будемо вам пропонувати габаритну фуру. Окремою графою в ціноутворенні є побудова маршруту слідування транспортного засобу, і цього наші логісти приділяють найбільш ретельну увагу.

ЩО ПРОПОНУЄ «ТРАНС СТАР»:

  • транспортування продуктів харчування в спеціально обладнаних рефрижераторах з витримкою оптимальних температурних меж і вологості, завдяки чому ваша риба, м’ясо, молоко та інші особливі товари благополучно доїдуть до пункту вивантаження;
  • спеціальні умови для клієнтів при необхідності здійснити індивідуальну доставку дрібногабаритного вантажу;
  • завантаження і вивантаження товару на місці відправлення та прибуття;
  • можливість скласти маршрут з підбором вантажу по шляху проходження, що вельми зручно для клієнтів, які проживають в дрібних містах і районних центрах;
  • організацію доставки в максимально стислі терміни на вимогу замовника.

Так що якщо вам потрібно організувати вигідну і своєчасну вантажоперевезення Чернігів – Київ – звертайтеся до нас в «Транс Стар».

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості