Зворотній звязок

Вантажоперевезення Київ Житомир

Альтернативное название
вага 5 т
от 2400 грн
вага 10 т
от 2850 грн
вага 20 т
от 3800 грн

Компанія «Транс Стар» здійснює вантажоперевезення Житомир Київ максимально оперативно і вигідно для клієнта. Даний напрямок дуже популярно, оскільки це, в першу чергу, два сусідні регіони, між якими ведеться активна торгова діяльність. По-друге, співпрацювати з компаніями зі столиці економічно доцільно, і багато постачальників в цьому вже переконалися на власному досвіді. Таким чином, вантажоперевезення Житомир-Київ цікавлять всіх представників бізнесу, від малих приватних компаній до великих заводів. Місія нашої компанії – допомогти їм продуктивно вести торгово-економічну діяльність і своєчасно забезпечити товаром.

ШВИДКА І ЯКІСНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ-ЖИТОМИР

Завдяки оперативній доставці вантажів ми забезпечуємо потреби столиці продукцією сільського господарства, паперово-целюлозної і деревообробної промисловості, тканиною, будматеріалами, продуктами харчування. Сам по собі Житомир вважається провідним українським регіоном по заготівлі льону і хмелю, виробництва порцелянових і фаянсових товарів, молока і картоплі. З іншого боку, в Києві промисловість розвинена багатогранніше, тому спектр асортименту доступних до покупки виробів широкий, ніж та можуть скористатися споживачі сусідній області.

З огляду на зручне географічне розташування регіонів здійснювати вантажоперевезення Київ-Житомир можна досить швидко. Однак крім оперативності потрібно враховувати ще багато чинників, які впливають на вартість доставки продукції в пункт призначення.

Від чого залежить ціноутворення:

  • Коректний вибір транспортного засобу. Залежно від формату перевезеного товару це може бути мікроавтобус, «Газель», вантажівка на 5, 10, 20 тонн, трал, контейнеровоз, цистерна, рефрижератор, автозчеплення, напівпричіп з тентом, самоскид або зерновоз.
  • Складання оптимального маршруту. В даному випадку можна сформувати шлях з урахуванням підбору попутних або збірних вантажів або ж відмовитися від нього на догоду швидкості поставки.
  • Тип перевезеного товару. Припустимо, перевезення стандартних мішків цементу буде відрізнятися за ціною від доставки спецтехніки або токарних верстатів, хоча за вагою вони можуть бути рівнозначними.
  • Замовлення додаткових послуг. Наприклад, навантаження і розвантаження на місці відправлення та отримання.

Чекаємо вашого замовлення вантажоперевезення Житомир-Київ!

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості