Зворотній звязок

Вантажоперевезення Україна-Німеччина / Німеччина-Україна

Альтернативное название
Отримайте консультацію у наших менеджерів

Співпрацювати з європейськими країнами прагнуть багато підприємців, а для цього необхідно забезпечувати постійний товарообіг. Щоб налагодити взаємини з німецькими виробниками і споживачами, вам буде потрібно доставка з Німеччини в Україну, яку можна замовити у «Транс Стар». Справа в тому, що доставка товарів з Німеччини в Україну зараз займає одне з пріоритетних місць в нашій роботі, тому ми пропонуємо найвигідніші тарифи нашим клієнтам.

Транспортування на такі великі відстані – це складна багаторівнева задача, для виконання якої потрібно злагоджена робота багатьох фахівців. Міжнародні перевезення з Німеччини зачіпають митні питання, стосуються органів управління автодорогами з різних держав і вимагають комплексного професійного підходу в здійсненні. Компанія «Транс Стар» бере на себе всю відповідальність за розробку проекту і маршруту, дозволяючи клієнту тільки насолоджуватися готовим результатом.

ПЕРЕВАГИ «ТРАНС СТАР»

Серед безлічі фірм, які пропонують послуги вантажоперевезення Україна-Німеччина і в інші країни ближнього зарубіжжя, наша автотранспортна компанія вигідно виділяється умовами, сервісом і розцінками. У чому ж основні переваги перед конкурентами?

  • Досвід – майже 8 тисяч успішних вантажоперевезень за 10 років;
  • Професіоналізм всіх співробітників, оперативність роботи, ввічливість і індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Конкурентоспроможні ціни (від 5грн за 1 км невеликого вантажу), можливість оформити збірну транспортування; високі стандарти роботи і вимоги від співробітників, чіткий алгоритм виконання всіх завдань;
  • Допомога у вирішенні юридичних питань, пов’язаних з документацією на вантажі з Німеччини або назад.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ З НІМЕЧЧИНИ В УКРАЇНІ

Треба розуміти, що транспортна компанія перевозить абсолютно різні товари і матеріали: важкі, легкі, об’ємні або потребують особливих умов. Кожен клієнт може приблизно уявити кошторис свого замовлення, відштовхуючись від тарифів за 1 км поїздки: від 5-8грн за 1.5т, до 18-26грн за 20т.

Доставка вантажу з Німеччини і її ціна залежать від:

  • загальної ваги багажу;
  • об’єму;
  • габаритності (чи не перевищує вагу 20т і обсяг 120 кубометрів);
    спецтребованій зі зберігання та перевезення;
  • дальності трансферу (які конкретні німецькі та українські міста є кінцевими пунктами).

Для більш точного підрахунку на сайті діє зручна форма замовлення, заповнивши яку, ви відразу ж отримаєте інформацію від менеджера по всіх деталей. Для представників дрібного бізнесу зручно буде оформити збірний вантаж з Німеччини, коли компанія доставляє товари різним замовникам в одній машині. Це допоможе заощадити, але при цьому отримати якісний сервіс і всі переваги обслуговування компанією Trans-star Logistics.

Німеччина – одна з найбагатших країн ЄС.

Інтерес до ведення бізнесу і збільшення товарообігу між Україною і Німеччиною наразі великий і постійно зростає. Тому даний напрямок є популярним і затребуваним у замовників, як у фізичних осіб, так і у компаній і корпорацій.

Україна безпосередньо не межує з Німеччиною, а значить, маршрути прямування автоперевезень прокладають, як правило, транзитом через Польщу.

Автоперевезення з України в країни ЄС, зокрема в Німеччину, є найбільш економічно вигідними, і тому вони популярні у наших постійних і нових клієнтів.

Транспортна компанія Транс Стар пропонує різні види автомобільних перевезень вчасно та за конкурентною ціною. Ми возимо габаритні і малогабаритні вантажі, довантаження або партії збірної комплектації, нестандартні та негабаритні вантажі. Також однією із затребуваних послуг у наших клієнтів є перевезення особистих речей з України в Німеччину і назад.

У власному автопарку компанії є автомобілі під різні завдання міжнародної логістики: фури, рефрижератори, цистерни та інші види автотранспорту.

При розробці індивідуального маршруту слідування вантажів ми беремо до уваги всі побажання замовника і визначаємося з оптимальним варіантом за термінами, вартістю та іншими умовами, важливими для клієнта. При збірних вантажах терміни доставки узгоджуються з клієнтами заздалегідь.

Крім того, після отримання первинної заявки від клієнта менеджери компанії Транс Стар допомагають зібрати і оформити весь пакет митних і супровідних документів на вантаж, щоб швидко і без питань пройти всі необхідні митні процедури.

Весь автотранспорт технічно підготовлений і відповідає правилам міжнародних автомобільних перевезень в країни Євросоюзу. Кваліфіковані водії добре знають ситуацію за маршрутами в Німеччину і назад. Менеджери-логісти контролюють і відстежують кожне авто на шляху його проходження. Забезпечується необхідне страхування і безпека вашого вантажу.

Щоб обговорити вашу доставку з України в Німеччину і з Німеччини в Україну, зателефонуйте будь ласка по телефону або заповніть контактну форму онлайн на сайті компанії. Наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб грамотно проконсультувати вас, детально обговорити ваш запит і порахувати вартість міжнародної доставки і терміни її виконання.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості