Зворотній звязок

Попутні і збірні вантажі

Альтернативное название
Отримайте консультацію у наших менеджерів

Збірні вантажі – це особливий різновид дрібно-габаритного багажу. Саме тому попутні перевезення сьогодні вважаються привабливими і вигідними послугами в області логістики. Використовується для цього автотранспорт, що йде в певному напрямку, тому ваша посилка транспортуватиметься попутно з речами інших замовників. Завдяки повній загрузці кузова попутні перевезення вантажу дозволяють клієнтам заощадити чимало коштів. Розглянемо характерні риси збірного транспортування та переваги цієї процедури.

Попутні вантажні перевезення по Україні – особливості логістики в цьому напрямку

В результаті того, що транспортний засіб після розвантаження повертається в зворотному напрямку порожнім складається економічно невигідна ситуація. Адже за спожите пальне клієнту автомобіля доведеться заплатити, а користі з цього він не отримає ніякої, тому що його замовлення виконане, а далі машина повертається назад нічим не завантаженою.

В такому випадку попутні вантажні перевезення стають актуальними. Спільна доставка – спеціалізований різновид автоперевезення збірними партіями, які комплектуються тарними об’ємами і штучним позиціями. Замовлення збираються логістами, завдяки цьому зацікавлені у доставці по вибраному напрямку можуть долучитись до інших користувачів.

Буквально 10 років тому, до 2008 року, послуга “попутній вантаж” не мала широкого застування. Більшість логістичних компаній працювали за системою “кругового рейсу” – клієнт в цьому випадку мав компенсувати розходи на дорогу туди і назад. В результаті машина їхала в конкретний пункт призначення, розвантажувалась там, а назад поверталася вже в порожньому стані. Холостий пробіг також лягав на плечі замовника. Для багатьох людей, та навіть крупних підприємств, подібна ситуація представляла собою непосильні витрати, тому вони не могли собі дозволити автоперевезення подібного роду.

Рішенням проблеми стала послуга “попутний вантаж по Україні”. Перевізники почали додатково завантажувати свої машини завдяки підбиранню посилок по маршруту слідування. В результаті вдалось значно поліпшити логістичний сервіс. Таким чином, перевізники змогли запропонувати клієнтам оплачувати транзит тільки в один кінець.

Попутна доставка вантажів – переваги:

  • Заощадження до 80% від вартості транспортування продукції окремою машиною.
  • Простота розрахунку доставки – достатньо вказати точні габарити та вагу посилки, а також зазначити адресу завантаження та розгрузки.
  • Економічно вигідне рішення для транспортування малих партій товару.
  • Окремо зазначимо раціональність попутних перевезень для бізнесменів-початківців, бо низька ціна доставки сприяє зниженню собівартості продукції, а це, в свою чергу, дозволяє підприємцям залучити більше клієнтів.
  • Максимальне використання вільного місця у вантажному відсіку впродовж усього маршруту – очевидна вигода для транспортної компанії.

Єдина незручність – певне збільшення термінів поставки за рахунок того, що для пошуку оптимальної машини, її завантаження і розгрузки та, власне, прибуття по всім пунктам для прийняття посилок, з надлишком покривається вищезазначеними перевагами.

Завдяки цьому збірне транспортування набуло всеукраїнського масштабу. На сьогоднішній день сформувати попутний вантаж з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпропетровська та інших великих і малих міст – це так само просто, як придбати квиток на електропоїзд.

Для замовлення достатньо залишити заявку і найближчим часом транспортний менеджер зв’язується з клієнтом і пропонує варіанти вирішення проблеми. Якщо пропозиція логіста підходить, бронюється транспорт, який подається в конкретно зазначений час і місце на завантаження.

Потрібно пам’ятати про те, що при всій зручності описаного транзиту, попутні перевезення по Україні не підходять, якщо треба повернути тару, продукцію чи документи.

Автоперевезення збірних вантажів  від “Транс Стар”

Наша логістична компанія швидко і якісно доставляє замовлення різних споживачів одним автотранспортом по заданому маршруту. Кваліфіковані логісти “Транс Стар” завжди можуть скласти маршрут та розсортувати усі заявки на доставку максимально швидко та раціонально.

Механізм роботи збірного вантажоперевезення

Даний вид перевезень представляє собою чіткий ланцюжок послідовно виконуваних дій, завдяки яким логісти забезпечують максимально швидку і безпечну поставку товарів в заданому напрямку. Ось чому важливо чітко дотримуватися виробленої схеми, інакше під час транзиту можуть статися неприємні ситуації. Компанія-перевізник “Транс Стар” гарантує вам високу якість послуг, цілісність вантажу, оперативність та орієнтованість на гарний результат.

Орієнтовна вартість перевезення вантажу

вага 1,5 т
5 - 8 грн
за 1км
вага 3 т
5,5 - 9 грн
за 1км
вага 5 т
6 - 11 грн
за 1км
вага 8 т
7 - 12 грн
за 1км
вага 10 т
9 - 18 грн
за 1км
вага 20 т
18 - 26 грн
за 1км
[/vc_column_inner]
Замовлення розрахунку вартості