Зворотній звязок

Вантажоперевезення Суми – Дніпро

Альтернативное название
вага 5 т
от 5000 грн
вага 10 т
от 6500 грн
вага 20 т
от 8000 грн

Попит на вантажоперевезення Дніпро – Суми обумовлений необхідністю доставляти сировину та обладнання з великого металургійного і машинобудівного центру до обласного центру, вектор промисловості якого сконцентрований на легкої та хімічної. У зворотному напрямку, до слова, автомобілі курсують з не меншою інтенсивністю.

Крім цього за допомогою вантажоперевезення Суми – Дніпро можна без проблем доставити будь-який дозволений до транспортування товар: текстиль, продукти, побутову хімію, добрива, різну апаратуру і т.д. Здійснити своєчасні поставки з гарантією цілісності вантажу вам допоможе компанія «Транс Стар».

ЯК ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ДНІПРО – СУМИ

Для успішної доставки товару існує певний алгоритм дій, який включає підготовку документації, погодження ціни, побудова маршруту і вибір транспортного засобу. Останньому чиннику приділимо особливу увагу, адже машина є ключовою ланкою, без якого якісна поставка не можлива. У нашому автопарку розташовуються вантажівки, параметри яких витримані в межах від 0,5 тонн / 16 м³ до 20 тонн / 120 м³.

Вантажоперевезення здійснюються сучасними автомобілями таких марок:

  • Mercedes,
  • TATA,
  • DAF,
  • MAN,
  • Газель,
  • Citroen,
  • Ford.

Автомобілі, природно, проходять регулярно технічний контроль і приїжджають до місця завантаження в повністю справному стані, тому ризик раптової поломки транспортного засобу в дорозі прагне до нуля. Вантажоперевезення Дніпро – Суми затребувані найчастіше приватними підприємцями, суб’єктами малого і середнього бізнесу. Однак на території цих міст чимало і великих промислових об’єктів, тому не так уже й рідко нам надходять замовлення на оренду 20 тонних фур.

Відмінним способом заощадити на постачання вантажу є збірний формат замовлення. В такому випадку, наприклад, в 10 тонну машину завантажуються вироби масою 7 тонн, а решті запас по вазі добирається дрібними суміжними партіями товару. Такий спосіб скоротить витрати як власнику основного вантажу, так і дозволить іншими замовникам заощадити на відправці. Тому нашими логістами завжди опрацьовуються маршрути з можливістю максимальної вигоди для клієнтів.

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Заказ расчета стоимости