Зворотній звязок

Вантажоперевезення до 3-х тонн

Альтернативное название
Отримайте консультацію у наших менеджерів

Одним з найбільш затребуваних типів доставки товарів є вантажоперевезення до 3 тонн, які надає компанія «Транс Стар». Вони користуються високим попитом у представників торгового бізнесу, а також у випадках коли потрібно здійснити переїзд з одного місця проживання в інше. Щоб транспортувати домашні речі, меблі та побутову техніку, як правило, цілком достатньо такого засобу пересування. Переваги даних машин у відмінній місткості за обсягом при невеликих габаритах, що дозволяє їм ефективно маневрувати по дорогах мегаполісів з завантаженим трафіком.

НАДІЙНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ 3 ТОННИ ПРОПОНУЄ «ТРАНС СТАР»

Найчастіше для доставки в даному ваговому сегменті застосовується малотонажний автомобіль. Така машина є найбільш рентабельною, тому що споживає менше палива і має низькі розцінками на технічне обслуговування. Дійсно, відремонтувати таке авто значно дешевше, ніж повноцінну фкрк Мерседес, Хендай і Фольксваген, які також можуть застосовуватися для вантажоперевезення 3 тонни. Крім цього вітчизняна машинка володіє меншими габаритами, що дозволяє їй максимально зручно заїхати в рясно заставлені автомобілями вузькі двори густонаселених мегаполісів, доступ до яких для великогабаритних фур дуже скрутний.

За рентабельністю конкурентами «Газелі» є ЗІЛ «Бичок» і FAW. Ще здатністю здійснювати вантажоперевезення до 3 тонн володіють деякі мікроавтобуси. Їх раціонально замовляти коли вам потрібно доставити речі масою 1-2 тонни. Мікроавтобуси можуть розвивати велику швидкість і відрізняються підвищеною маневреністю.

Моделі вантажних відсіків:

  • Тент. Легко знімається, що підвищує комфортність навантажувальних робіт, а також забезпечує надійний захист від атмосферних опадів.
  • Борт. Підходить для транспортування різних негабаритних вантажів, зручний у використанні, функціональний.
  • Ізотерм. Забезпечує належну температуру в кузові, тому підходить для перевезення продуктів харчування.

Вантажні відсіки пропонованих компанією «Транс Стар» автомобілів відповідають міжнародним нормам транспортування, тому використовувати їх можна для вантажоперевезення 3 тонни як по Україні, так і в сусідні країни. Ще ми відповідально працюємо, уважно ставимося до клієнтів і складаємо маршрути найзручніше для замовників, особливо коли мова йде про формування збірних вантажів.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості