Зворотній звязок

Вантажоперевезення Харків – Полтава

Альтернативное название
попутний вантаж по Україні
від 200 грн / м3
вага 5 т
від 10 грн / км
вага 10 т
від 14 грн / км
вага 20 т
від 17 грн / км

Вантажоперевезення Харків – Полтава – це, безумовно, актуальне логістичний напрям між обласними центрами – сусідами. З Харкова до Полтави доставляється безліч дрібних і великогабаритних вантажів, в тому числі на регулярній основі. Багато українських і міжнародних компаній мають регіональні представництва в Полтаві. Все це говорить про налагоджений маршруті і динамічно розвивається товарообіг між цими містами.

Як замовити якісну і своєчасну доставку будь-якого товару з Харкова до Полтави? Розглянемо покроковий алгоритм.

№1 Розмір вантажів

При правильному замовленні послуги вантажоперевезення розмір має значення. Маленькі партії товарів можуть доставлятися як попутні вантажі при збірних автоперевезеннях.

Замовнику вигідно оплачувати лише за обсяг свого вантажу при збірної доставці. А при регулярному маршруті транспортна компанія перевозить збірні вантажі без зайвих втрат часу.

По маршруту Харків – Полтава великі українські автоперевізники як, наприклад, компанія Транс Стар, пропонують вантажоперевезення автомобілями 5 тонн, 10 тонн і 20 тонн.

Великотоннажні і негабаритні вантажі також доставляються за індивідуальним запитом і по спеціально прокладеному маршруту виходячи з норм ПДР, поточної ситуації на трасах і існуючих обмежень.

Дізнатися про вартість і терміни вашої вантажоперевезення не складе труднощів: якщо ви знаєте габаритні розміри і характер свого вантажу наш менеджер вважатиме вартість доставки і зорієнтує по її термінів при первинному зверненні по телефону.

№2 Характер вантажу

Компанія Транстар володіє різноплановим автопарком, щоб успішно доставляти і стандартні партії вантажів на палетах, і специфічні наливні або насипні вантажі. Часто замовляють також рефрижераторні перевезення товарів, які вимагають спеціальних температурних умов – продукти харчування, косметика, ліки, обладнання і так далі.

Ми готові також доставляти небезпечні вантажі.

Обговорити вашу заявку можна, якщо ви залишаєте свої координати на нашому сайті, а наш менеджер з вами зв’язується.

№3 Репутація перевізника

Ми пишаємося тим, що є однією з кращих українських транспортних компаній. Про наші послуги багато клієнтів пишуть відгуки в інтернеті. Пропонуємо з ними ознайомитися.

Заповніть контактну форму зв’язку на сайті, щоб безоплатно проконсультуватися з вашою заявкою і задати всі питання досвідченому логісту.

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Заказ расчета стоимости