Зворотній звязок

Вантажоперевезення Україна-Угорщина / Угорщина-Україна

Альтернативное название

Угорщина межує з Україною безпосередньо, це означає, що історично між нашими країнами існують розвинені торгово-економічні взаємини, особливо на прикордонних територіях. Зовнішня торгівля охоплює величезну кількість товарів, що говорить на користь налагодженого експорту та імпорту на українсько-угорському ринку.

Не дивно, що цей логістичний напрям цікавий багатьом, від малого і середнього бізнесу до корпорацій і простих підприємців. Тому фахівці транспортної компанії Транс Стар активно розвивають маршрути міжнародних вантажоперевезень Україна Угорщина і назад.

Як показує практика, автоперевезення є найбільш економічно вигідним способом доставки міжнародних вантажів для приватних осіб, малого та середнього бізнесу.

Таким чином можна перевозити як самостійні партії товарів об’ємом від 3 до 15 тонн. Компанія Транс Стар має досвід по доставці негабаритних і нестандартних вантажів, яким потрібні особливі умови при перевезенні та зберіганні. Також перевозимо збірні вантажі.

Професіонали компанії готові в деталях обговорювати вашу заявку

щоб скласти маршрут і порахувати вартість міжнародної доставки вашого вантажу. Після прийняття клієнтом інформованого рішення про співпрацю з нами, менеджери компанії беруть на себе всі турботи по організації вашої вантажоперевезення.

На що можна розраховувати при співробітництві з компанією Транс Стар?

  • Низькі тарифи на міжнародні автоперевезення.
  • Оптимальні маршрути прямування з урахуванням ваших термінів і місцевих реалій.
  • Допомога при зборі і оформленні всіляких документів по заявці.
  • Різноманітні, підготовлені за стандартами ЄС, технічно перевірені автомобілі з досвідченими водіями-міжнародниками.
  • Рекомендації зі страхування вантажів, ведення клієнта на всіх етапах виконання заявки.

Фахівці компанії Транс Стар уважно ставляться до кожної заявки, моніторять її бездоганне виконання на кожній стадії підготовки та власне вантажоперевезення. Наші постійні клієнти часто рекомендують нас партнерам і знайомим.

Залишити заявку на міжнародні вантажоперевезення з України в Угорщину можна по телефону або при заповненні контактної форми на сайті компанії. Наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб обговорити всі деталі.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості