Зворотній звязок

Вантажоперевезення Україна-Хорватія / Хорватія-Україна

Альтернативное название

Хорватія – це країна ЄС, з якою Україну пов’язують динамічно розвинуті зовнішньоекономічні відносини. Тому багато провідних логістичних та транспортних компаній, таких як фірма Транс Стар, пропонують свої послуги з міжнародних вантажоперевезень по даному напрямку.

Безпеку і своєчасність доставки товару забезпечують професіонали транспортної компанії Транс Стар:

від менеджера, який спочатку приймає вашу заявку і допомагає визначитися з маршрутом, вартістю та необхідною супровідною документацією, до водія, який перевозить ваш товар і логіста, який відстежує вантаж за маршрутом слідування.

Всі машини автопарку підготовлені під вимоги, що існують для країн Євросоюзу. Документи по заявці оформляються своєчасно і грамотно, що забезпечує безперешкодне проходження митних процедур. Фахівці компанії можуть порекомендувати необхідні дії зі страхування вантажу.

Потужності і різноманітність автопарку дозволяють компанії Транс Стар перевозити практично будь-які вантажі тоннажністю від 3 до 15 тонн. Доставляємо негабаритний і стандартний вантаж, небезпечні, рідкі вантажі, що вимагають певних температурних або інших особливих умов при доставці.

Багато замовників цінують автоперевезення за їхню гарну окупність і відносно швидкі терміни доставки в порівнянні з іншими видами вантажоперевезень. Компанія Транс Стар докладає всіх можливих зусиль, щоб ваше вантажоперевезення було підготовлене ​​і здійснене без зволікань і нервування.

Переваги співпраці з транспортною компанією Транс Стар

  • Логістична послуга під ключ.

Укладаючи договір з нами на виконання вашої заявки, клієнт отримує комплексне обслуговування. Опрацювання маршруту, збір пакету митних документів, безпосередньо вантажоперевезення і моніторинг вантажу по всьому шляху проходження – все це плюс уважне ставлення до замовника, ось запорука успіху міжнародних вантажоперевезень від Транс Стар.

  • Оптимальна ціна вантажоперевезення з України в Республіку Хорватія.
  • Надійність і безпека транспортних послуг.
  • Професіоналізм і практичний досвід персоналу компанії для успішної і своєчасної доставки.

На сайті компанії можна заповнити форму зворотного зв’язку, щоб представник фірми зв’язався з вами. Також можна самостійно зателефонувати в компанію Транс Стар, щоб обговорити ваше замовлення.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості