Зворотній звязок

Вантажоперевезення Одеса – Львів

Альтернативное название
вага 5 т
от 6800 грн
вага 10 т
от 9400 грн
вага 20 т
от 10350 грн

В даному напрямку високою популярністю користується перевезення цитрусових з одеського порту. Особливо актуальна послуга взимку, коли попит на них зростає в кілька разів. “Транс Стар” – транспортна компанія України – якісно і відповідально виконує заявки на поставку тропічних фруктів з Одеси до Львова.

Для цього ми рекомендуємо замовляти рефрижераторні вантажоперевезення 20 тонн. Справа в тому, що цитрусові поставляються в великих обсягах, при цьому важливо зберегти їх свіжість і належної товарний вигляд. Тому потрібно дотримуватися певного температурного режиму, інакше взимку, коли мороз сягає 8-14 градусів, фрукти, долаючи в машині майже 800 кілометрів, просто замерзнуть. Використання фургонів, оснащених модулем контролю температури, допоможе доставити товар в цілості й схоронності.

Вантажоперевезення Одеса – Львів: швидка доставка ваших товарів

Незважаючи на те, що найбільше місто західної України вважається культурним центром нашої країни, в його межах і на території області розташовується багато промислових об’єктів. Зокрема, це ПАТ “Конвеєр”, АТ “Львівсільмаш”, ЛАЗ, завод фрезерних верстатів у Львові і машинобудівний завод в Дрогобичі, а також інструментальні, приладобудівні і інші підприємства. Багато з цих компаній тісно співпрацюють з торговим портом, тому налагодити стабільні вантажоперевезення Одеса – Львів є для них пріоритетним завданням.

Вантажоперевезення Одеса - Львів: швидка доставка ваших товарів

Ще одна послуга, яку ми пропонуємо – попутне перевезення збірних вантажів. Вона актуальна взимку, коли возять цитрусові і влітку, коли здійснюється товарообіг між львівськими і одеськими підприємствами. За даним маршрутом автомобіль відвідує ряд великих міст:

  • Хмельницький,
  • Вінницю,
  • Умань,
  • Гайсин,
  • Тернопіль,
  • Хотин,
  • Могилів-Подільський.

Замовивши послугу попутного вантажу по Україні можна швидко і якісно доставити фрукти в будь-яке місто, що розташовується по маршруту вантажоперевезення з Одеси до Львова. Таке рішення вигідне для клієнтів, оскільки вони можуть скооперуватися і замовити одну машину 10 тонн для доставки 4 т. лимонів, 3 т. апельсинів і 2,5 т. мандаринів. Попутно кожен з них отримає товар в своєму місті, наприклад, Умані, Гайсині та Тернополі.

Перевезення фруктів компанією “Транс Стар” – це вигідно і надійно

Наш сайт вантажоперевезень по Україні допоможе вам правильно вибрати автомобіль і розрахувати вартість послуги. Ознайомившись з інформацією в розділі «Послуги» ви можете дізнатися про характеристики і видах машин, особливості логістики і принципи роботи нашої компанії.

Оформити замовлення у нас на сайті нескладно. Наприклад, якщо вам потрібні були нерегулярні вантажоперевезення рефрижератором, в графі “вид вантажу” ви вказуєте на дотримання певного температурного режиму. Також форма зворотного зв’язку містить дані про дату відправки, масу продукції, пункти завантаження і вивантаження. Тільки якісні та оперативні вантажоперевезення Одеса – Львів від “Транс Стар”. Чекаємо на ваші заявки!

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості