Зворотній звязок

Вантажоперевезення до 5 тонн

Альтернативное название
Отримайте консультацію у наших менеджерів

Доставка товарів масою до п’яти тисяч кілограм затребувана послуга як в столиці України, так і по країні в цілому. Компанія «Транс Стар» пропонує вантажоперевезення 5 тонн на вигідних для клієнта умовах. Така послуга часто затребувана різними промисловими підприємствами, а також при переїзді офісів і філій комерційних організацій і державних структур. Також даний тип транспортування часто використовується при формуванні збірних вантажів, які потрібно доставити в одне місце, але забирати по шляху проходження в різних точках.

ОПЕРАТИВНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ДО 5 ТОНН ВІД «ТРАНС СТАР»

Ми працюємо швидко, відповідально і акуратно, тому в високій якості наших послуг вже переконалося багато користувачів. Замовте якісні вантажоперевезення по Києву 5 тонн і ви. До слова, ми доставляємо продукцію не тільки по території столиці, а й між іншими регіонами. Число наших клієнтів постійно зростає, адже кожному приємно отримати посилку вчасно в цілості й схоронності. Якщо ви вирішили оформити вантажоперевезення в Києві 5 тонн, слід знати, який для цього вибрати вантажний автомобіль.

Найкраще використовувати машини таких марок:

  • Isuzu,
  • FAW,
  • Foton,
  • MAN,
  • Mercedes,
  • TATA,
  • КамАЗ,
  • DAF

Застосовувати можна тентовані та суцільнометалеві транспортні засоби. Перші відрізняються зручністю експлуатації, оскільки допускають верхнє занурення транспортуються виробів краном або бічну завантаження за допомогою навантажувача. Таким автомобілем найкраще перевозити масивне обладнання, негабаритні вироби, будматеріали, металеві конструкції.

Вибирати для вантажоперевезення 5 тонн (Київ) машину з суцільнометалевим кузовом рекомендується, коли потрібно доставити товар на палетах, меблі, об’ємні легкі посилки, оргтехніку при переїзді офісів. Багато з таких транспортних засобів оснащуються гідравлічним бортом, який дозволяє завантажувати по 1 тонні відразу. Тому такі автомобілі ще підходять для доставки банкоматів, сейфів, котлів, верстатів і інших важких предметів.

За габаритами кузова п’ятитонних вантажівок варіюються в таких межах: висота 2,2-2,5 м і довжина 6,2-7,2 м. Ширина залишається в будь-якому випадку константою – 2,48 метра.

Компанією «Транс Стар» здійснюються оперативні вантажоперевезення по Україні до 5 тонн. Для цього застосовуються сучасні обладнання машини, які пройшли технічний контроль і повністю відповідають нормативної документації.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості