Зворотній звязок

Вантажоперевезення Україна-Іспанія / Іспанія-Україна

Альтернативное название

Іспанія як країна Євросоюзу цікава українським підприємцям і фізичним особам. Розвинені культурні та торговельні відносини тісно пов’язують наші країни, багато українців постійно працюють і проживають в Іспанії. Таким чином, цей маршрут вантажоперевезень є цікавим і досить затребуваним нашими регулярними і первинними замовниками.

Міжнародні перевезення вантажів Україна Іспанія і назад від компанії Транс Стар – це комплексна послуга під ключ, що дуже приваблює наших клієнтів.

При першому зверненні і детальному обговоренні всіх вимог і побажань замовника формується заявка на вантажоперевезення. Потім наші менеджери ретельно опрацьовують логістику проходження вантажу, надаючи клієнтові на узгодження робочі варіанти маршрутів. Після затвердження оптимального шляху проходження вашого вантажу як збірного або самостійного вантажоперевезення ми фіксуємо передбачуваний час проходження вантажу, консультуємо із страхування можливих ризиків на маршруті слідування. Наші логісти також допоможуть підготувати супровідні папери, які необхідні для успішного проходження митного контролю на всіх точках маршруту.

Гарантії від транспортної компанії Транс Стар

  • Тільки технічно підготовлений автопарк.
  • Оптимальний маршрут доставки.
  • Кваліфікований персонал: менеджери, логісти, водії.
  • Прийнятна ціна доставки.
  • Якісна послуга з міжнародного вантажоперевезення Україна Іспанія і назад.

Ми надаємо вантажоперевезення габаритних і негабаритних розмірів вантажів, а також комплектні і збірні партії, а також довантаження. Наш автопарк може перевозити вантажі до 15 тонн. Також ми беремося за різні види вантажоперевезень: цистерною, рефрижератором, фурою і подібне.

У будь-якому випадку, постійних і нових клієнтів компанії очікують прийнятні терміни доставки за доступною ціною. Розрахувати вартість вантажоперевезення можна самостійно на сайті компанії Транс Стар або заповнивши форму зворотного зв’язку. Також можна зателефонувати менеджеру по телефону, щоб обговорити Ваше потенційне замовлення і детальніше оцінити його умови і вартість.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості