Зворотній звязок

Вантажоперевезення Україна-Естонія / Естонія-Україна

Альтернативное название

Транспортна компанія Транс Стар займається міжнародними вантажними перевезеннями з України в країни Балтії, зокрема Україна Естонія і Естонія Україна. Естонія – найбільш просунута і технологічно розвинена прибалтійська країна, з якою Україна підтримує товарообіг і бізнес-зв’язку.

Різноманітні логістичні послуги та економічні тарифи при своєчасних термінах міжнародних вантажоперевезень – ось реальні переваги співпраці з фірмою Транс Стар.

Наші постійні і нові клієнти вибирають нас за надійність і безпеку логістичних послуг, окупність автоперевезень і швидкість поставок. Кожен день своєю діяльністю в міжнародних вантажоперевезеннях Транс Стар доводить своїм замовникам, що таке вигідна і якісна комплексна послуга доставки вантажів.

  1. Комплекс логістичних сервісів під ключ

Після звернення в нашу компанію клієнт отримує наступні переваги:

  • Детальне обговорення потенційної заявки.
  • Прорахунок вартості міжнародної вантажоперевезення.
  • Прокладання маршруту.
  • Збір і підготовка документів на вантаж.
  • Страхування вантажів і вантажоперевезень.
  • Відстеження вантажоперевезення.
  • Своєчасна доставка вантажів в раніше обумовлені і затверджені терміни.

2. Технічні можливості автопарку компанії

Різноманітність машин під різні логістичні завдання клієнтів дозволяють нам перевозити вантажі машинами від 3 до 15 тонн, від малогабаритних до великотоннажних та негабаритних, рідкі, небезпечні, що вимагають рефрижераторних вантажоперевезень або особливих умов зберігання і транспортування. Всі автомобілі підготовлені технічно і оснащені саме за вимогами міжнародних автомобільних перевезень в країни ЄС.

  1. Професійний підхід до замовлення

Персонал компанії Транс Стар, від менеджера – логіста до водія – експедитора має практичний досвід вантажоперевезень в країни Європи, зокрема в країни Балтії. Логісти підбирають оптимальний маршрут слідування вашого вантажу, щоб уникнути труднощів і накладок. В результаті спільних зусиль професійної команди клієнт отримує якісну доставку по демократичному тарифу в обумовлений термін.

За детальною рекомендацією на ваше замовлення або для розміщення заявки, звертайтеся будь ласка за телефонами або через онлайн-форму на сайті.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості