Зворотній звязок

Вантажоперевезення Україна-Литва / Литва-Україна

Альтернативное название

Країни Балтії історично близькі до України, як республіки колишнього СРСР. Однак Литва є воістину стратегічним партнером України в політиці, економіці та торговельним зв’язкам. Наші народи пов’язує багато в чому схожий менталітет, доброзичливе ставлення один до одного і значний товарообіг.

При таких умовах, а також завдяки тому, що багато українців працюють в Литві, цей маршрут міжнародної доставки приваблює багатьох бізнесменів і приватних осіб.

Транспортна фірма Транс Стар здійснює автоперевезення вантажів в Литву і назад під ключ.

Ми транспортуємо вантажі різних розмірів і призначення автомобілями від 3 до 15 тонн. Формуються поставки товарів одного замовника і збірні вантажі.

Переваги замовлення міжнародних вантажоперевезень у компанії Транс Стар

  1. Персонал фірми – це професійні логісти та водії з великим стажем саме міжнародних автомобільних перевезень.
  2. Різноманітність автопарку під завдання різних вантажоперевезень: габаритні і негабаритні вантажі, небезпечні, що вимагають спеціальних умов при транспортуванні. Всі машини компанії Транс Стар технічно справні і підготовлені відповідно до логістичним правилам ЄС.
  3. Розумна вартість вантажоперевезення, яка визначається дальністю прямування, габаритами вантажу, терміновістю, наявністю або відсутністю особливих вимог до транспортування.

Що найчастіше возять в Литву і з Литви?

  • Продукти харчування.
  • Бензин і дизельне паливо.
  • Машини та механізми.
  • Механічне та електроустаткування.
  • Продукти хімічної промисловості.

Важливо !!!

Фахівці фірми Транс Стар завжди допоможуть вам з документами на вантаж і для проходження митного контролю. Ми пропонуємо своїм клієнтам різнопланову логістичну послугу – швидко, зручно і якісно.

Кожен клієнт компанії Транс Стар гарантовано отримує індивідуальну увагу до замовлення, оптимальний тариф і узгодження найкращого маршруту слідування.

Так як даний напрямок вантажоперевезення досить затребуваний, можлива доставка збірних і попутних вантажів.

Як подати заявку на вантажоперевезення?

До менеджерам компанії Транс Стар можна звернутися по телефону за первинної детальною консультацією, прорахунком вартості, для обговорення термінів і умов доставки вантажу з України в Литву або з Литви в Україну. Також зручно заповнити заявку онлайн, а також скористатися калькулятором визначення ціни доставки на сайті компанії.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості