Зворотній звязок

Альтернативное название
Негабаритні вантажі
Негабаритний вантаж або, як його частіше за все коротко називають просто «негабарит» - це особлива категорія вантажів, розміри якого перевищують встановлені норми і допустимі параметри. Тобто та продукція, яка не може бути перевезена в стандартному транспорті. Цілком очевидно, що перевезення негабариту - процедура дуже складна, причому ускладнюється вона поруч бюрократичну тяганину.
Отримайте консультацію у наших менеджерів

Попутні / Збірні вантажі
Сьогодні попутні і збірні вантажоперевезення вважаються досить привабливим і затребуваним авто напрямком в області логістики. Так прийнято називати особливий варіант транспортування, за допомогою якого клієнт пересилає свій вантаж, який не займає весь транспортний простір автомобіля. Цей автотранспорт йде в попутному напрямку.
Перевезення рефрижератором
Для перевезення продуктів харчування, медичних препаратів, косметичної продукції діють нормативні документи, які вимагають дотримання певних температурних показників. Компанія «Trans-Star» стане вірним супутником на шляху подолання відстані зі створенням якісних умов транспортування і підтриманням санітарних норм.
Вантаж вагою від 0,5 т / 16м³ до 20т / 120м³
Одними з найбільш затребуваних вантажоперевезень по території України можна з повною впевненістю вважати партії вагою до 20 тонн. Вони особливо затребувані серед великих промислових підприємств, хоча нерідко ними також користуються компанії, що відносяться до середнього та малого бізнесу. Компанія «Trans-Star» рада запропонувати вам професійні вантажоперевезення, які наша компанія виконує регулярно.

Нашими послугами користується величезна кількість підприємств, підприємців, приватних осіб. Наша команда логістів, опрацьовує з клієнтом маршрут, рекомендує можливі варіанти доставки, прораховує відстань, підбирає оптимальний транспорт. Після ретельної підготовки, всі умови перевезення вантажу, логіст передає замовнику, що дозволяє клієнту скоротити час на підготовку до перевезення і значно скоротити бюджет на доставку.

Головне, що ми розуміємо, як зробити доставку дешевше! Не кожна людина знає, що машину можна замовляти в один кінець, що істотно заощадить ваші витрати. Наші менеджери із задоволенням підберуть вам попутний транспорт так, що ціна на вантажоперевезення, вас приємно здивує.