Зворотній звязок

Доставка авто з Європи автовозом

Альтернативное название

Нерідко виникають ситуації, коли потрібно перемістити автомобіль або відразу кілька колісних транспортних засобів (можливо навіть не на ходу) на далекі відстані. У такому випадку відмінним рішенням буде замовлення автовозу для доставки транспортних засобів, наприклад з Європи.

Транспортування автомобілів автовозів з компанією Trans-Star

Автовозів називається рухомий склад, за допомогою якого можна перемістити колісні транспортні засоби на будь-яку відстань. Автовоз в багатьох випадках є переважним засобом пересування через його високої безпеки. Варто зазначити, що використання послуг автовозу за доступною ціною дозволяє перевезти відразу кілька автомобілів.

Довірити організацію транспортування дорогих автомобілів можна тільки професіоналам. Trans-Star допоможе зробити перевезення авто автовозом в стислі терміни з дотриманням всіх правил безпеки.

Кому потрібні послуги автовозу?

Як замовники доставки авто з Європи автовозом зазвичай виступають:

 • заводи з виробництва транспорту,
 • деякі приватні особи,
 • дилерські центри,
 • представництва автомобільних брендів.

Незалежно від того, до якої категорії відноситься клієнт, доставка автовозів від Trans-Star буде максимально оперативної та безпечної.

Чому обирають транспортування автовозів?

 1. Доступна ціна.
 2. Оперативність.
 3. Якісне закріплення автомобіля, що забезпечує транспортному засобу повну безпеку під час переміщення.
 4. Безпечний маршрут.

Коштовні вантажі необхідно переміщати по певному маршруту, це дозволяє забезпечити безпеку автомобілів. У Trans-Star фахівці компанії перед відправкою надійно закріплюють колісний транспорт в автовоз. Потужні трактори, які здійснюють перевезення оснащені всім необхідним для швидкої і безпечної доставки авто автовозів з Німеччини, України та Європи.

В нашій логістичної компанії враховують можливість виникнення форс-мажорних ситуацій, щоб максимально убезпечити цінні вантажі. Завдяки послугам автовозу можна придбати машину в іншому місті або навіть країні. Замовити автовоз по Європі або Україні можна у нас. Фахівці компанії допоможуть підготувати всі необхідні для цього документи.

Чи можна перевезти автомобіль не на ходу?

Нерідко в Україну з Європи ввозять транспортні засоби, що містяться не на ходу для подальшої реставрації та використання. У такій ситуації також актуальний автовоз. З його допомогою можна транспортувати навіть несправний автомобіль.

Перевозити автовозом машину не на ходу вигідно, адже доставка такого транспорту не дорога.

В нашу фірму можна звернутися також для транспортування авто з порту, перевезення автомобіля буде швидкою.
Що впливає на вартість доставки авто?
Існує кілька факторів, які безпосередньо впливають на вартість послуги:

 • Відстань і тип перевезення (міжнародна або по Україні).
 • Кількість автомобілів, які необхідно транспортувати.
 • Маршрут транспорту.
 • Необхідність довантаження колісних транспортних засобів на шляху прямування.

Щоб фахівці нашої компанії прорахували вартість послуг автовозу спеціально для вас, досить просто написати, зателефонувати нам або скористатися кнопкою зворотного зв’язку.

Чому варто замовити послуги автовозу від Trans-Star?

У нашій фірмі для кожного клієнта підбирають відповідний автовоз. В автопарку компанії є автовози з різними тягачами і платформами. Транспортні засоби Trans-Star регулярно проходять технічний огляд, що дозволяє гарантувати максимальну безпеку вантажу кожного клієнта.

Водії компанії мають достатній досвід, щоб здійснювати подібні вантажні перевезення. Таким чином ми гарантуємо своєчасну і безпечну доставку машин автовозів по Україні та Європі.

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Заказ расчета стоимости