Зворотній звязок

Вантажоперевезення в/із Вірменії

Альтернативное название

Міжнародні вантажоперевезення з України до Вірменії все більш популярні у клієнтів транспортної компанії Транс Стар. Це один з пріоритетних логістичних напрямків, який активно розвивається останнім часом і має достатній потенціал для розширення ринку поставки товарів.

Автомобільні перевезення до Вірменії

Все більш популярні у клієнтів транспортної компанії Транс Стар. Це один з пріоритетних логістичних напрямків, який активно розвивається останнім часом і має достатній потенціал для розширення ринку поставки товарів.

Автомобільні перевезення до Вірменії, як правило, виконуються поромом з порту Одеси, Україна, до Грузії або Туреччини, а потім по суші доставляються в потрібне місце призначення у Вірменії. Такий комплексний маршрут дозволяє доставляти збірні невеликі вантажі вздовж шляху проходження маршруту або автономну партію легальних товарів від одного замовника.

Компанія Транс Стар має солідний досвід міжнародних вантажоперевезень як збірних, так і комплектних вантажів, габаритних і негабаритних вантажоперевезень згідно всіх міжнародних норм і правил Інкотермс.

Доступні автомобілі тоннажем від 3 до 15 тонн успішно і своєчасно перевозять наступні групи товарів, але й інші дозволені для міжнародного вантажоперевезення товари, необхідні клієнту:

  • Кондитерські вироби і снеки.
  • Пиломатеріали і дошка.
  • Меблі.
  • Гранітні блоки.
  • Різноманітне обладнання.
  • Ліки та фармацевтична продукція.

Оптимальна логістика прокладається менеджерами індивідуально під кожне замовлення. Вибирається ефективний маршрут, готуються заявка і всі супровідні документи на вантаж задля швидкого проходження митного контролю.

Спочатку заповнивши форму на сайті або зателефонувавши по телефону, будь-який замовник логістичної компанії Транс Стар отримує міжнародну послугу – вантажоперевезення Україна Вірменія під ключ, швидко, якісно і без додаткових турбот.

Технічно справний автопарк Транс Стар ретельно готують перед кожною міжнародною поїздкою, що дозволяє перевезти будь-які дозволені товари в заздалегідь обумовлені з клієнтом строки, без втрат і дефектів.

Машину для вантажоперевезення підбирають з урахуванням розмірів і тоннажу вантажу, його можливої ​​небезпеки, необхідного температурного режиму. При оформленні вантажоперевезення Україна Вірменія враховуються всі тонкощі і нюанси підготовки документів, страхування та оформлення митних дозволів.

Досвідчені водії добре знають міжнародні правила перевезення вантажів, що полегшує їхню своєчасну доставку.

Менеджери-логісти не тільки складають певний маршрут прямування, а й успішно моніторять доставку : від завантаження до точки призначення, зазначеної клієнтом.

Можлива також міжнародна доставка з Вірменії в Україну, що також є досить затребуваним логістичним напрямом, який транспортна компанія Транс Стар пропонує як своїм постійним, так і новим клієнтам.

Таким чином, якщо у вас є необхідність перевезти товари з України до Вірменії або з Вірменії в Україну, звертайтеся до нас за якісної і своєчасної транспортною послугою.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості