Зворотній звязок

Вантажоперевезення Харків-Київ / Киів-Харків

Альтернативное название
попутний вантаж по Україні
від 200 грн / м3
вага 5 т
від 10 грн / км
вага 10 т
від 14 грн / км
вага 20 т
від 17 грн / км

Послугами транспортних і логістичних компаній користуються багато фірм, звертаючи увагу виключно на вартість і швидкість доставки. Крім цього, важливими факторами є збереження вантажів, прості і швидкі розрахунки, що не втомлять клієнта, досвід роботи з нестандартними ситуаціями. «Транс Стар» займається перевезеннями у всіх областях України, але один з найпопулярніших маршрутів це Харків-Київ і назад. Це пояснюється тим, що в цих великих промислових містах безліч різноманітних підприємств і підприємців, а перевезення тільки сприяють зміцненню та розширенню бізнесу.

Вантажоперевезення Київ-Харків виробляються на нових і містких машинах. Відразу після оформлення замовлення менеджер формує накладну, і товар відправляється в дорогу в призначений час. «Транс Стар» працює без перебоїв і затримок, тому стане надійною компанією для вантажоперевезення з Києва до Харкова і назад.

Переваги «Транс Стар»:

  • перевезення всіх видів вантажів: від 5 до 20 тонн, негабаритних, що вимагають особливої ​​специфіки;
  • надійність, високий рівень професіоналізму всіх співробітників;
  • рефрижераторні трансфери спеціальним транспортом;
  • конкурентоспроможна вартість;
  • великий досвід в галузі;
  • робота в будь-яких погодних умовах.

ВАРТІСТЬ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ-ХАРКІВ

При оформленні замовлення, менеджер обов’язково прораховує його повну вартість. Вона може коливатися в залежності від деяких деталей замовлення, наприклад, особливих вимог до перевезення, терміновості і т.д. Ціна на вантажоперевезення Київ-Харків залежить від ваги перевезеного товару і відстані (480 км між містами по автомобільній трасі):

  • 5т. – до 6500 грн;
  • 10т. – до 8500 грн;
  • 20т. – до 10500 грн.

Окремо прораховуються попутні вантажоперевезення Київ-Харків, так як витрати на них для приватної особи дешевше. Якщо терміни виконання дозволяють, то компанія комплектує машину з декількох вантажів різних замовників, тим самим заощаджуючи кошти і ресурси кожного з них.

Якщо вам необхідні вантажоперевезення Харків-Київ, то довірте цю справу «Транс Стар». Компанія, що має такий колосальний досвід і кількість партнерів, з легкістю спланує всі деталі маршруту і підбере оптимальний час транспортування, дозволить всі спірні питання так, що клієнтові не треба буде ні про що турбуватися.

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості