Зворотній звязок

Вантажоперевезення до 10 тонн

Альтернативное название

Найчастіше вантажоперевезення Київ 10 тонн замовляють великі торгові концерни і виробничі корпорації, у яких високий товарообіг. Для них важлива якість і оперативність доставки. Колектив «Транс Стар» це розуміє, тому ми пропонуємо професійну логістику з гнучкою ціновою політикою, індивідуальним підходом і прозорою тарифною сіткою.

Швидко й акуратно вантажоперевеження по Києву 10 тонн

Як правило, під таке замовлення поставляються транспортні засоби, здатні взяти на борт від 7 до 10 тонн. Найчастіше це машини таких марок: MAN, Iveco, DAF, Reno, Kamaz, Mercedes. Вони можуть бути з верхньої, бокової або заднім завантаженням. У перших двох випадках це тентовані автомобілі. Такий вид кузова дозволяє заповнити внутрішній простір за допомогою крана або навантажувача. Останній варіант – суцільнометалевий короб, часто з гідравлічним ліфтом. З його допомогою істотно скорочується час вантажоперевезення 10 тонн, адже для заповнення кузова потрібно менше часу.

Гідравлічні підйомники бувають:

  • консольні,
  • висувні,
  • поворотні.

Принципових відмінностей між ним немає, проте існують деякі нюанси правильного застосування. Наші фахівці в даному випадку, виходячи з отриманої від вас інформації про характеристики вантажу підберуть потрібну модель гідравлічного ліфта.

Крім цього при замовленні вантажоперевезення 10 тонн (Київ) грає роль обсяг відправляються виробів. Габаритні параметри десятитонних транспортних засобів такі: довжина 6-9 м, висота 2,2-3 м, ширина 2,3-2,5 м. За обсягом машини бувають 45-60 м3. Завдяки такій варіативності кожен клієнт зможе вибрати для себе потрібний формат кузова.

Як працює компанія «Транс Стар»:

  • розробляємо оптимальний маршрут доставки,
  • коректно підбираємо вантажівка з урахуванням всіх параметрів перевезених виробів,
  • гнучко формуємо тарифи з урахуванням побажань клієнта, наприклад, швидкості поставки,
  • погоджуємо додаткові аспекти з питання замовленої вантажоперевезення по Києву 10 тонн.

Якщо ви хочете, щоб ваш товар був доставлений вчасно, в цілому вигляді, без проблем і додаткових витрат – звертайтеся до нас в «Транс Стар»!

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості