Зворотній звязок

Вантажоперевезення Харків – Дніпро

Альтернативное название
попутний вантаж по Україні
від 200 грн / м3
вага 5 т
від 10 грн / км
вага 10 т
від 14 грн / км
вага 20 т
від 17 грн / км

Пріоритетним напрямком у вантажоперевезеннях від компанії Трансстар є перевезення Харків-Дніпро. Два великих обласних центрах мають розгалужені комерційні і ділові взаємозв’язку, а значить автоперевезення по даному напрямку популярні і затребувані.

Що возять з Харкова в Дніпро?

  • Продукти харчування та сільгосп. продукцію
  • Різні товари народного споживання
  • Ліки та побутову хімію
  • Спеціальне обладнання та прилади
  • Будівельна техніка та багато іншого

Завдяки регулярним вантажоперевезень Харків-Дніпро затребувані попутні і збірні вантажі та довантаження за маршрутом прямування. Зазвичай використовуються авто тоннажем 3-5 тонн, але також на маршруті автомобілі 10 і 20 тонн.

Для забезпечення особливих температурних умов використовують рефрижератори. Для наливних вантажів – цистерни.

Перевезення стандартних вантажів здійснюється на палетах, крупногабарітов – спеціальними автопоїздами. Автотранспортна компанія Трансстар забезпечить збереження вашого вантажу під час перевезення вантажів Харків – Дніпро.

Вартість перевезення

Вартість вантажоперевезення залежить від відстані і розмірів вантажу. Точну ціну вашого замовлення наш менеджер вважатиме в телефонному режимі при наданні вами габаритних розмірів. При збірних і попутних вантажах ви оплачуєте тільки за яку він обіймав вантажем обсяг.

Автотранспортна компанія Трансстар доставляє вантажі вчасно, в заздалегідь обумовлені терміни. Терміновість замовлення оплачується додатково.

Вантажоперевезення Харків – Дніпро виконуються при дотриманні всіх санітарних норм. Маршрути перевезень складаються професійними логістами з урахуванням Правил дорожнього руху та ситуації на дорогах.
Ваше замовлення будуть доставляти досвідчені водії-експедитори. При необхідності забезпечується навантаження-розвантаження і контроль над нею.

Автотранспортна компанія Трансстар допоможе вам з оформленням всіх документів на ваш вантаж.

Переваги замовлень в компанії Трансстар:

1. Економічні ціни за вантажоперевезення Харків-Дніпро.
2. Надійність і якість доставки.
3. Солідна репутація компанії на українському ринку.

Детальну інформацію по вашій заявці ви отримаєте, звернувшись до менеджерів компанії по телефону або заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті компанії. Ми забезпечуємо уважне ставлення до кожної заявки і до кожного клієнта. Компанія Трансстар пропонує вам замовити зворотний дзвінок, щоб наш менеджер зв’язався з вами для обговорення вашої заявки.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості