Зворотній звязок

Вантажоперевезення в Казахстан

Альтернативное название
Отримайте консультацію у наших менеджерів

Сьогодні вантажоперевезення в Казахстан користуються високим попитом, тому що ця республіка є однією з лідируючих країн СНД по промисловості і товарообігу. Компанія «Транс Стар» пропонує якісні послуги з доставки посилок різного формату. Відзначимо, що вантажоперевезення з Казахстану в Україну найчастіше затребувані для транспортування нафтопродуктів і різного устаткування. У зворотному напрямку перевозяться хімічні реагенти, продовольство і товари народного споживання. Також користується попитом транспортування речей і збірних невеликих вантажів.

НАДІЙНА ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ ДО КАЗАХСТАНУ ВІД «ТРАНС СТАР»

Ми пропонуємо послуги як приватним особам, так і юридичним: концернам, підприємствам, холдингам, які бажають розширити ринок збуту або ж потребують разове перевезення товарів між країнами. Ще ми здійснюємо вантажоперевезення Білорусь Казахстан через Україну. Транспортувати можна будь-які вироби, дозволені транспортним законодавством трьох держав.

Доставка вантажів через Казахстан – що можна перевозити:

 • комерційні товари,
 • особисті речі,
 • негабаритні деталі,
 • небезпечні продукти,
 • тварин,
 • автомобілі та спецтехніку,
 • наливні вантажі,
 • продукти, що вимагають особливої ​​температури.

Якщо вас зацікавила доставка вантажів з Казахстану в Росію, Україну та інші країни СНД – будемо раді допомогти вам транспортувати продукцію в пункт призначення.

Етапи підготовки до відправки виробів:

 • складання заявки з описом вантажу і вашими контактними даними;
 • визначення параметрів транспортування, а саме: підбір машини, планування маршруту, включення до складу збірного вантажу або відправка в окремій фурі, якщо це раціонально;
 • узгодження деталей оформленої вантажоперевезення Росія Казахстан чи інакше обраному вами напрямку;
 • відправка і доставка за місцем призначення.

Як бачите, процедура не складна, проте багато клієнтів можуть задати питання: чому нам варто звертатися саме до вас, адже в інтернеті сайти вантажоперевезень Казахстану представлені в найширшому спектрі. В даному випадку потрібно звертати увагу на репутацію логістичної компанії, підхід до роботи і пропоновані переваги.

Вантажоперевезення в країни СНД від «Транс Стар» – це великий вибір додаткових послуг (експрес-доставка, перевезення негабариту, спецпропозиції і т.д.), лояльні ціни, індивідуальний підхід до клієнта і оптимальне складання маршруту. Ми цінуємо час і гроші, тому намагаємося максимально якісно формувати транспортування ваших посилок.

Вас цікавить доставка збірних вантажів в Казахстан або потрібен індивідуальний замовлення фури? Звертайтеся до нас в «Транс Стар»!

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості