Зворотній звязок

Вантажоперевезення Київ Львів

Альтернативное название
вага 5 т
от 5500 грн
вага 10 т
от 6500 грн
вага 20 т
от 7400 грн

Одним з найбільш популярних напрямків в транспортуванні товарів по Україні є вантажоперевезення Київ Львів, оскільки бізнес в даних містах активно взаємодіє. З одного боку маршрут представляє столиця, що відкриває масштабні перспективи торгової діяльності. Тому налагодити стабільні вантажоперевезення Львів Київ – значить зробити вагомий крок до розширення ринку збуту.

Друга крайня точка поставки – найбільший економічний центр Західної України, сьомий за населенням. Він цікавий перш за все хорошою транспортною розв’язкою, що включає три ключових точки на кордоні з Польщею, яка є стратегічним партнером нашої країни. Тому організувати надійні вантажоперевезення з Києва до Львова теж вельми актуально, адже вони відкривають можливості міжнародної торгівлі.

НАЙВИГІДНІШІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ КИЇВ ЛЬВІВ ПРОПОНУЄ «ТРАНС СТАР»

Підбираючи транспорт для доставки продукції в дані мегаполіси, ми діємо грамотно і враховуємо інтереси клієнта. Тому спочатку наші фахівці оцінюють посилку, її габарити, масу, тип і характеристики. Після підбираємо машину з відповідними параметрами за вантажопідйомністю, а також висоті, ширині і довжині кузова.

Три методу завантаження в автомобіль:

  • верхній – для крана,
  • бічний – для навантажувача,
  • задній – використовується рокла або здійснюється навантаження вручну.

Деякі моделі оснащуються гідравлічним підйомником, який істотно спрощує процедуру заповнення кузова. Спектр товарів, що перевозяться по даному напрямку, мабуть, один з найбільш багатогранних в Україні, тому що в Києві і Львові дуже високий товарообіг безпосередньо всередині міст і між ними. Тому серед бажаючих замовити доставку представлені всі сегменти бізнесу. Зокрема, вельми популярною є консолідація вантажів – перевезення одним автомобілем продукції різних відправників, як правило, вагою до 2 тонн з одного клієнта.

Відзначимо також, що вантажоперевезення з Києва до Львова супроводжуються одним нюансом, який важливо враховувати. Справа в тому, що культурна столиця Західної України заснована в XIII столітті, тому в межах його центральній частині проїзди дуже вузькі, і по ним зможе рухатися далеко не кожне вантажне засіб. Тим більше, що багато вулиць в принципі закриті для руху габаритного транспорту.

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Заказ расчета стоимости