Зворотній звязок

Автоперевезення вантажів Україна-Польща / Польща-Україна

Альтернативное название
Отримайте консультацію у наших менеджерів

Міжнародні вантажоперевезення Польща – Україна в даний час однаково затребувані як великими промисловими і торговими концернами, так і представниками середнього та дрібного бізнесу. В даному випадку країни хоч і є сусідами, організувати правильно логістику також важливо, як і в разі транспортування продукції в більш віддалені держави. Тому оперативні перевезення з Польщі в Україну забезпечать замовникам ефективний масштабний товарообіг і гарантують прибутковість. Оформити таку послугу ви можете у нас.

КОМПАНІЯ «ТРАНС СТАР» ПРОПОНУЄ НАДІЙНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОЛЬЩА – УКРАЇНА

Оскільки транспортування товарів у даному напрямку відноситься до категорії міжнародних, то і вимоги до неї висуваються відповідні. Однак завдяки сусідству країн виключається необхідність транзитного проїзду через інші європейські держави, що помітно полегшує доставку.

Тому якщо перевізник не досвідчений, він може допустити помилки. Як правило, вони виникають в оформленні супровідної документації, що може спричинити за собою, в кращому випадку, штраф. Більш серйозним наслідком буде повернення навантаженого автомобіля назад в Україну і заборона на ввезення товарів до Польщі. Виходячи з цього наша компанія приділяє особливо пильну увагу оформленню митних документів, сертифікації та страховці вантажу. Для нас важливо, щоб кожен клієнт, скориставшись послугою, залишився задоволений результатом.

Алгоритм перевезення Польща – Україна в «Транс Стар»:

  • Розробка оптимального маршруту, яка створюється або з урахуванням максимальної швидкості доставки, або з організацією пунктів перевантаження, суміжній завантаження.
  • Вибір транспортного засобу виходячи з габаритів і ваги вантажу, а також додаткової специфіки продукції, наприклад, необхідність дотримуватися температурні режими.
  • Підготовка необхідних дозволів, супровідних листів, товарних накладних та інших офіційних документів для в’їзду на територію Польщі.
  • Формування вартості перевезення з Польщі в Україну і навпаки.
  • Узгодження додаткових умов послуги по ланцюжку поставок, експортно-імпортному супроводу, збереження транспортованого товару.
  • Визначення додаткових опцій, наприклад, навантаження, розвантаження, способу відстеження транзитного шляху, гарантійних зобов’язань.

Щоб дізнатися попередню ціну перевезення з Польщі, заповніть у нас на сайті спеціальну форму і ми вам повідомимо результат по телефону або листом на електронну пошту.
Доставляємо вантажі як між великими промисловими містами, такими як Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Варшава, Вроцлав, Краків, Познань, так і більш дрібними населеними пунктами по шляху проходження або в форматі індивідуальної транспортування. Перевозити можна будь-які дозволені законом безпечні товари: речі, автозапчастини, квіти, меблі, техніку, продукти, будівельні матеріали, промислове обладнання і т.д.

ОПЕРАТИВНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОЛЬЩА – УКРАЇНА: ЗАПОРУКА УСПІШНИХ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН

Польща є одним із стратегічних економічних партнерів України, тому торгівля між країнами здійснюється активно і продуктивно. Співпраця представників бізнесу різного калібру і зростання товарообігу спонукає попит на міжнародну вантажоперевезення і обумовлює великий діапазон вартості даної послуги. Отже, спектр логістичних компаній також зростає, і далеко не всі володіють хорошою репутацією, належним автопарком і досконалим розумінням процедури оформлення транспортних документів. Тому низька ціна перевезення з Польщі в Україну і в зворотному напрямку далеко не завжди дозволяє клієнту заощадити.

Найбільш популярним і поширеним методом поставки між країнами є автомобільна транспортування. У порівнянні з авіаційної вона простіше, рентабельніше і швидше, оскільки після приземлення літака в будь-якому випадку потрібно буде шукати логістичну компанію, щоб доставити товар до пункту призначення. Розвезти продукцію фурою по маршруту значно комфортніше, чи не так?

При формуванні вантажоперевезення Польща – Україна також слід враховувати вихідні та святкові дні в цих державах. Ще рекомендується знати допустимі габарити машин, зокрема, в Польщі. Наприклад, висота автомобіля не повинна перевищувати 4 метри, ширина – 2,5 м, довжина – 12 м, також і по причеп – не більше 12 м. Ці нюанси потрібно дотримуватися, щоб безперешкодно проїхати в країну і доставити посилку до місця призначення.

Міжнародні вантажоперевезення Україна Польща і з Польщі в Україну – це пріоритетний напрямок доставки з України в країни Європи.  Польща – це країна Євросоюзу, яка межує з Україною і має різноманітні торгові, політичні та культурні зв’язки між нашими країнами.  Товари з України доставляються автотранспортом безпосередньо до Польщі і транзитом через її територію в інші країни ЄС.

Польща купує безліч українських товарів, тому цей логістичний напрям є надзвичайно перспективним і цікавим як малому і середньому бізнесу, так і великим корпораціям.

Автоперевезення з України в Польщу

Дуже популярні серед наших клієнтів, тому що вони найбільш економічно вигідні. Вартість перевезення вашого вантажу залежить від відстані до точки призначення, габаритів і наявності спеціальних вимог по доставці, терміновості виконання замовлення.

 Досвідчені водії – експедитори доставлять практично будь-який дозволений вантаж на найбільш підходящому під конкретну задачу авто з власного автопарку компанії Транс Стар.  Професійні менеджери прокладають оптимальну логістику за вашою заявкою, безпечно і надійно. Вся робота по замовленню ведеться комплексно, під ключ.

 Починаючи з первинного звернення в Транс Стар по телефону або при заповненні онлайн-форми, персонал компанії буде індивідуально займатися вашою заявкою.  Наші менеджери допоможуть зібрати всілякі дозвільні документи на вантаж для швидкого проходження митниці і згідно існуючих логістичних норм країн ЄС.Проконсультуємо по страхуванню вантажоперевезень за всіма міжнародними правилами.

У нашому автопарку є машини від 3 до 15 тонн, що дозволяє нам успішно доставляти з України в Польщу і назад габаритні і негабаритні вантажі, насипні, небезпечні і хімічні, автономні і збірні вантажі. 

Переваги міжнародної доставки з України до Польщі від компанії Транс Стар

1. Безпека

Безпека вашого вантажоперевезення – наше пріоритетне завдання. Страхування вантажів, технічно підготовлений і перевірений автопарк, професійні водії зі стажем роботи в міжнародних автоперевезеннях, досвідчені логісти, які прокладають ефективні маршрути і моніторять доставку вантажу на всьому шляху проходження – ось золотий стандарт безпеки від транспортної компанії Транс Стар.

2. Максимальна зручність для клієнта

Ми надаємо замовникам логістичну послугу під ключ, що означає мінімум стресу при зборі і підготовці повного пакету супровідних і митних документів. Персонал компанії володіє поточною ситуацією на ринку міжнародних вантажоперевезень і точно знає, які документи підготувати для грамотного і швидкого проходження митниці.

3. Своєчасна доставка за прийнятною ринковою вартістю 

Автоперевезення з України в Польщу і з Польщі в Україну здійснюються в заздалегідь обумовлені терміни.  Завдяки злагодженій роботі менеджерів, логістів та водіїв, максимально контролюються всі можливі простої і затримки на шляху проходження вантажів, що забезпечує своєчасність доставки і не підвищує її вартість.

Більше про послугу міжнародних вантажоперевезень Польща Україна і Україна Польща можна дізнатися за телефонами або заповнивши форму на сайті компанії.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості