Зворотній звязок

Вантажоперевезення Україна-Франція / Франція-Україна

Альтернативное название

Міжнародна доставка з України до Франції і з Франції в Україну користується успіхом у клієнтів транспортної компанії Транс Стар з багатьох причин. Франція  із задоволенням імпортує українські товари, сільськогосподарську продукцію, особливо фрукти та ягоди.

Україна також ввозить багато груп товарів французького походження, від автомобілів і продуктів харчування до побутової техніки, одягу і виробів хімічної промисловості.

Таким чином, Україна і Франція мають розвинені торгові зв’язки і налагоджений товарообіг, що, безумовно, робить цю логістичну послугу такої затребуваною у замовників в обох країнах.

Автоперевезення Україна Франція і назад окупають свої витрати

що робить їх економічно вигідними і популярними у малого, середнього і великого бізнесу, а також у клієнтів – фізичних осіб.

Досвідчені менеджери, які добре знають поточну обстановку за маршрутами прямування, завжди прокладають і пропонують замовнику оптимальне логістичне рішення з урахуванням всіх вимог і побажань, а також зручне за термінами виконання.

Розрахунок вартості доставки до місця призначення також проводиться при подачі заявки на доставку або може здійснюватися самим клієнтом безпосередньо на спеціальному калькуляторі, представленому на сайті компанії. Також зв’язатися з менеджером і отримати детальну консультацію з міжнародних вантажоперевезень можна і за телефонами, з понеділка по п’ятницю.

Переваги доставки від транспортної компанії Транс Стар

1. Надійність і безпека.

Збереження і своєчасна доставка вантажів до місця призначення – ось суть і головні пріоритети в роботі логістичної компанії Транс Стар. Ми пропонуємо застрахувати вантаж і ваші можливі ризики при його доставці.

Зі свого боку персонал компанії гарантує технічно справний стан автопарку, наявність всіх необхідних документів при доставці і для проходження митниці, кваліфікованих водіїв-міжнародників з великим досвідом міжнародних вантажоперевезень, логістів, які знаходяться на постійному зв’язку під час доставки і моніторять ваш вантаж.

2. Зручність.

Приступаючи до виконання вашої заявки ми беремо на себе оформлення документів на вантаж, прокладання найкращого маршруту, детальне консультуємо на кожному етапі оформлення замовлення.

Фахівці компанії Транс Стар надають послуги міжнародного транспортування вантажів під ключ, що дуже подобається нашим клієнтам і вирішує всі їхні запитання на замовлення.

3. Оптимальні терміни доставки за відмінною ціною.

Автоперевезення в країни ЄС в більшості випадків – це вигідно за ціною і термінами доставки замовлення. Клієнти Транс Стар люблять нас за якісну логістичну послугу за оптимальною ціною.

Менеджери компанії підготують кілька варіантів доставки, щоб ви змогли вибрати найбільш зручний для вас за вартістю і часом виконання замовлення.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості