Зворотній звязок

Вантажоперевезення Харків – Херсон

Альтернативное название
попутний вантаж по Україні
від 200 грн / м3
вага 5 т
від 10 грн / км
вага 10 т
від 14 грн / км
вага 20 т
від 17 грн / км

Сучасна і відповідальна транспортна компанія України “Транс Стар” пропонує великий спектр логістичних послуг, в тому числі і вантажоперевезення Харків – Херсон. Між цими регіонами спостерігається активний товарообіг, адже на їх території розташовується безліч об’єктів бізнесу. Харків вважається великим індустріальним центром України, а Херсон – сільськогосподарським. Тому вантажоперевезення 5 тонн і в більш великих масштабах користуються серед підприємців високим попитом.

Варто зазначити, що на території Херсона багато агропромислових комплексів, які вирощують фрукти і овочі. Однак є в цьому регіоні і інші підприємства, наприклад ЗАТ “Чумак” – відомий виробник консервації, соусів і соняшникової олії, “Таврія” – лікеро-горілчаний завод, а також кондитерські фабрики, машинобудівні, судноремонтні, енергетичні, хімічні та інші підприємства.

Вантажоперевезення Харків - Херсон: вибирайте перевірених логістів

Налагодити з промисловим Харковом вантажоперевезення 20 тонн з метою постійного обміну сировиною та готовою продукцією є для багатьох з них пріоритетним завданням. Варто відзначити, що в цьому регіоні успішно функціонують підприємства практично всіх галузей економіки України. У Харківській області відсутнє, хіба що, виробництво кольорового і чорного металу, нафтохімічна промисловість і водний транспорт.

Вантажоперевезення Харків – Херсон: вибирайте перевірених логістів

Компанія “Транс Стар” давно працює в сфері поставок і може організувати транспортування по будь-яким замовленням, хоч індивідуальним, хоч збірним. Наш сайт вантажоперевезень по Україні володіє всім необхідним функціоналом. Тому ви без проблем зможете зв’язатися з нами, заповнивши форму розрахунку послуги або зателефонувавши нашим консультантам.

Вантажоперевезення Херсон – Харків у нас замовляють для поставки різного майна. Залежно від сфери діяльності підприємця це можуть бути:

 • побутові і господарські вироби
 • промислові товари,
 • ліс і пиломатеріали,
 • швидкопсувні вантажі,
 • сировина різного призначення,
 • сільгосптехніка і промислові агрегати,
 • металопрокат і труби,
 • будматеріали,
 • верстати та обладнання,
 • добрива та посівні матеріали,
 • продукти харчування і напівфабрикати,
 • вимірювальні пристрої та точні прилади.

У більшості випадків оптимальною буде вантажоперевезення 10 тонн. Такого автомобіля досить для поставки як об’ємних і легких товарів, так і масивних, важких виробів.

Вантажоперевезення Херсон – Харків

Якщо для поставки верстатів, сільгосптехніки, пиломатеріалів, точних приладів і складного обладнання клієнти замовляють машину індивідуально, то для інших товарів більш широкого споживання користуються попитом попутні перевезення збірних вантажів. Найчастіше їх використовують для поставки будматеріалів, різної сировини, побутової техніки, електроніки, господарських виробів.

В такому випадку вантажоперевезення Харків – Херсон є вигідними як для логістичної компанії, так і для відправника. Відстань між цими містами становить понад 500 кілометрів. По дорозі розташовується багато міст, в тому числі і великих (Запоріжжя, Мелітополь, Новомосковськ і т.д.). Тому сформувати попутний вантаж по Україні з Херсона до Харкова з відвідуванням проміжних населених пунктів – рішення цілком доцільне і економічно обгрунтоване. Клієнт в такому випадку платить менше, ніж за індивідуальну оренду машини, а виконавець повністю заповнює кузов транспортного засобу.

Замовляйте вантажоперевезення Харків – Херсон в “Транс Стар”. Економте свій час і гроші за рахунок оперативної поставки точно в строк.

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості