Зворотній звязок

Вантажоперевезення в/із Грузії

Альтернативное название

Популярний напрям для міжнародних вантажоперевезень з України в Грузію і з Грузії в Україну у зв’язку зі швидким розвитком торговельних відносин і взаємною затребуваністю українських товарів в Грузії, а грузинських – в Україні.

Грузія межує з Україною по Чорному морю, і закономірно, що товари при міжнародному вантажоперевезенні Україна-Грузія доставляються і по морю поромом, і по суші, до місця призначення. Доставка також може проходити транзитом по території Туреччини. Це дозволяє доставляти збірний вантаж по всьому шляху проходження маршрутів.

До Грузії доставляють наші українські продукти харчування

особливо шоколад, кондитерські вироби і снеки, типу чіпсів і сухариків. Також користуються популярністю вироби з пластмаси та пластику різноманітного призначення. Популярні меблі, фармацевтичні та медичні товари, різноманітні запчастини та спеціалізоване обладнання.

Список популярних українських товарів для міжнародного вантажоперевезення в Грузію збільшується з кожним днем, тому що зростає інтерес у клієнтів до даного логістичного маршруту.

З Грузії в Україну традиційно возять сільськогосподарську продукцію, знамените грузинське вино та алкогольні напої, а також інші групи дозволених товарів за індивідуальним бажанням замовника.

Звернувшись в Транс Стар по телефону або через онлайн-форму для зворотного зв’язку, будь-який замовник зможе отримати персоналізовану послугу під ключ, оптимальне логістичне рішення для своєї заявки.

Що ви отримуєте, звернувшись в компанію Транс Стар?

  • Якісну послугу з міжнародного вантажоперевезення з України в Грузію і з Грузії в Україну з урахуванням всіх вимог і побажань клієнта, згідно всіх митних норм і стандартів по шляху проходження.
  • Логістичне рішення за оптимальною доставці дозволених для доставки товарів в обумовлені терміни.
  • Співвідношення ціни та якості доставки силами власного різноманітного автопарку компанії Транс Стар різного тоннажу і модифікацій, технічно підготовленого до тривалих міжнародних вантажоперевезень.
  • Досвідчений і професійний персонал солідної транспортної компанії: менеджери допоможуть зібрати і правильно підготувати пакет необхідних документів для проходження митного контролю та транзиту.

Логісти можуть прокласти найбільш ефективний маршрут згідно міжнародних вимог і знання поточної обстановки по шляху проходження.

Також під час доставки вантажу його можна промоніторити і відстежити в кожній точці маршруту.

Спеціально підготовлені водії-експедитори міжнародного класу дотримуються всіх правил подібної вантажоперевезення і тому доставляють товари в зазначений термін і без дефектів та втрат.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості