Зворотній звязок

Вантажоперевезення Харків – Маріуполь

Альтернативное название
попутний вантаж по Україні
від 200 грн / м3
вага 5 т
від 10 грн / км
вага 10 т
від 14 грн / км
вага 20 т
від 17 грн / км

Оперативна доставка вантажу Україною є пріоритетним завданням транспортної компанії Транс Стар. Ми розробляємо оптимальний маршрут, страхуємо вантаж, допоможемо з оформленням необхідних супровідних документів. Здійснити транспортування необхідних вантажів, товарів чи сировини можна між будь-якими населеними пунктами країни, серед яких представлена ​​послуга доставки вантажу маршрутом Харків-Маріуполь.

На сьогоднішній день компанія не обмежується лише одним видом послуг. Ми пропонуємо нашим клієнтам якісне та повноцінне обслуговування в галузі перевезень вантажів.

Замовник може звернутися до організації за такими завданнями:

• транспортування невеликих та легких вантажів;
• доставка швидкопсувних продуктів за допомогою рефрижераторів;
• доставка попутних та збірних вантажів;
• здійснення транспортування зі 100% гарантією безпеки вантажу.

У разі потреби компанія Транс Стар може укладати договори з підприємствами на регулярній основі про довгострокову співпрацю. Досвідчені логісти розроблять потрібний маршрут з урахуванням вантажу, що перевозиться, а також підберуть підходящий для нього транспорт.

Попутні перевезення з Транс Стар

Не секрет, що кожен клієнт прагне заощадити транспортні витрати. Саме тому попутний вантаж у Маріуполь є найбільш економним та прийнятним варіантом. Вантаж переміщається по дорозі назад транспорту, коли він повертається з основної заявки. Отже, і вартість такої послуги буде на порядок нижчою.

Якими ж перевагами має цей вид доставки? Їх одразу кілька:

• оскільки компанія здійснює транспортування замовлень на регулярній основі, відправити попутний вантаж можна практично у будь-який день;
• фахівці компанії гарантують збереження вантажів та їх своєчасне переміщення між заданими координатами;
• транспортні витрати при цьому набагато нижчі, ніж за стандартної доставки.

Щоб розрахувати вартість доставки попутного вантажу, менеджери враховують його вагу та габарити, відстань, додаткові характеристики та спосіб виконання вантажних робіт. Однак варто враховувати, що на виконання замовлень з доставки попутних вантажів впливають різні фактори. Це погодні умови, святкові чи будні дні, терміновість тощо.

Чому вигідно співпрацювати з компанією Транс Стар?

Наша компанія здійснює індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечуючи найкращі умови для транспортування вантажів заданими маршрутами. Перевезення товарів з Харкова до Маріуполя відбувається у найкоротші терміни, при цьому компанія гарантує їх цілісність та збереження при прибутті до пункту призначення. В автопарку організації представлено різноманітний транспорт. Залежно від замовлення, що виконується, підбирається і відповідний за параметрами автомобіль. Крім того, на прохання клієнта наші вантажники можуть виконувати вантажні роботи за окрему плату.

Отримайте консультацію у наших менеджерів

Маршрут прямування – вибирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Підбирається найбільш підходящий вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Замовлення розрахунку вартості