Зворотній звязок

Вантажоперевезення Україна Італія та Італія Україна

Альтернативное название

Італія – ​​популярна країна Євросоюзу, з якою Україну пов’язують давні торговельні та культурні зв’язки. Не секрет, що велика кількість українців постійно перебуває і працює в Італії, а це означає, що інтерес у клієнтів до економічно вигідних автоперевезень між країнами величезний і постійний.

Фахівці компанії Транс Стар надають кваліфіковану логістичну послугу під ключ – міжнародні автомобільні вантажоперевезення з України в Італію і назад за конкурентноздатною ціною в обумовлені з замовником терміни.

Ми цінуємо і поважаємо своїх постійних і нових клієнтів, тому після заявки в індивідуальному порядку допоможемо зібрати всі необхідні документи для проходження митниці і транспортування вантажу, узгодимо з вами маршрут і вартість, обговорюємо всі деталі, надамо можливість страхування ризиків.

До послуг наших замовників тільки досвідчені експедитори зі стажем, професійні логісти та грамотні менеджери, які готові розробити ефективне рішення по своєчасній доставці вашого вантажу.

Власний автопарк компанії досить різноманітний і дозволяє доставити цілий ряд міжнародних вантажів:

  • Габаритні.
  • Негабаритні.
  • Самостійні партії.
  • Збірні.
  • Небезпечні.
  • Потребують особливих умов перевезення.

Тоннаж наших робочих автомобілів становить від 3 до 15 тонн. Збірні вантажі доставляємо по мірі завантаження і комплектації необхідного авто. Приймаємо вантаж від 50 кг.

При прийомі заявки узгоджується час міжнародної вантажоперевезення і затверджується найбільш зручний маршрут. Професіонали транспортної компанії Транс Стар тримають руку на пульсі подій в регіонах проходження вантажів. Тому маршрути прокладаються з урахуванням поточної ситуації в регіоні.

Міжнародна логістика – один із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Тому при підготовці вашої доставки і в міру проходження вантажів наші фахівці гарантовано дотримуються всіх технічних і юридичних норм і правил, прийнятих в країнах ЄС і в Україні.

Отримати детальну консультацію з міжнародних вантажоперевезень по України в Італію і з Італії в Україну можна по телефону або через онлайн-форму зв’язку на сайті компанії. Наші менеджери приймуть вашу заявку і допоможуть вам прийняти оптимальне і інформоване рішення про доставку.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості