Зворотній звязок

Вантажоперевезення в / з СНД

Альтернативное название
Отримайте консультацію у наших менеджерів

Для сервісів, холдингів, приватних осіб, яких цікавить доставка з Росії в Україну, компанія «Транс Стар» пропонує допомогу в організації транспортування вантажу різного формату – від побутової техніки до продуктів харчування з дотриманням головних вимог і норм.

ТРАНСПОРТУВАННЯ ВАНТАЖІВ ПО СНД: ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

Цільовий сегмент. Послуга «Вантажоперевезення в / з Росії» буде цікава компаніям, які реалізують будівельні матеріали, побутову техніку, продукти харчування, косметику та інші товари, і, націлених на розширення ринку збуту і налагодження ділових зв’язків з підприємствами, розташованим на території Росії, Молдови, Білорусі.

Наша команда потурбується про те, щоб доставка з України в Росію, в Казахстан, Молдову, Білорусь та інші країни СНД пройшла оперативно та якісно.

Нюанси. Вантажоперевезення по СНД мають кілька важливих особливостей, і одна з них – дотримання індивідуальних вимог до вантажу, що перевозиться. Команда «Транс Стар» ретельно вивчила весь перелік нюансів, щодо:

 • перевезення;
 • страхування;
 • оформлення документів;
 • проходження митного контролю, допустимої позначки (вказана в кг) в транспортуванні вантажів різного типу – збірних та індивідуальних.

ЕТАПИ ПІДГОТОВКИ

Доставка вантажів в країни СНД реалізується в кілька етапів:

 1. Складання заявки: ви заповнюєте форму зворотного зв’язку на нашому сайті, де вказуєте – ім’я, прізвище, контактний номер телефону, e-mail, вид перевезеного матеріалу, дату перевезення, пункт відправлення та доставки вантажу.
 2. Вибір типу вантажоперевезення: оцінивши тимчасові рамки замовлення і вид перевезеного товару, наша команда складає маршрут прямування, і пропонує оптимальні умови замовлення – включення посилки до складу збірної вантажоперевезення або його відправку в окремій фурі. Це залежить від габаритів вироби, обладнання, партії товару.
 3. Узгодження деталей: після того, як ми обговорили, як буде проходити перевезення вантажів по СНД, ви отримуєте інформацію про ціну послуги, що формуються з урахуванням термінів доставки, тривалості маршруту та інших супутніх чинників.
 4. Отправка и доставка грузов в СНГ: мы позаботимся о том, чтобы перевозка прошла без каких-либо инцидентов, а товар, материалы прибыли в назначенное место без опозданий.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Компанія «Транс Стар» пропонує вигідні умови співпраці як для приватних осіб, так і масштабних компаній. У нас:

 • прийнятні ціни;
 • оптимальні маршрути прямування;
 • великий асортимент супутніх послуг (відправка негабаритних вантажів, експрес-доставка і т. д.).

Також за підтримки нашої компанії здійснюється доставка з Росії в Україну. Такий підхід оцінять сервіси, що займаються поставками товарів на зарубіжний ринок, і реалізують імпортну продукцію на українському.

Замовляйте доставку вантажів по країнах СНД в «Транс Стар», і отримаєте підтримку надійного сервісу з 10-річним стажем роботи!

Прийнятну вартість на перевезення по СНД

Різні об’ємні і авто вантажоперевезення багажу нестандартних розмірів

Оптимальні і точні маршрути проходження

Сучасний і швидкісний автотранспорт

Замовлення розрахунку вартості