Зворотній звязок

Вантажоперевезення Україна-Туреччина / Туреччина-Україна

Альтернативное название

Вантажоперевезення Україна Туреччина і Туреччина Україна є, мабуть, найбільш динамічним логістичним напрямком в міжнародних автоперевезеннях, який активно підтримується урядами обох країн.  Частка ринку вантажоперевезень по даному напрямку збільшується з кожним роком, і міжнародна доставка вантажів від компанії Транс Стар стає все більш затребуваною і актуальною послугою у постійних і нових клієнтів.

Міжнародні вантажоперевезення Україна Туреччина

бувають як прямі, так і транзитні, які проходять через територію Туреччини до країн-сусідів.  Тому часто до Туреччини і транзитом через неї возять збірні вантажі. Доставка різних вантажів проводиться своєчасно, надійно і безпечно.

Самостійні комплектні вантажі різних розмірів, тоннажу, габаритні і негабаритні, що вимагають спеціальних умов при доставці – будь-яку логістику вантажоперевезень з України до Туреччини і з Туреччини в Україну під вашу конкретну задачу здійснить транспортна компанія Транс Стар.

Весь автопарк компанії технічно оснащений і  підготовлений відповідно до вимог міжнародних перевезень.  Менеджери підприємства допоможуть підготувати заявку і повний пакет супровідних документів на вантаж згідно з усіма міжнародними митними правилами та ІНКОТЕРМС і вимогам країн, які лежать за маршрутом слідування.

Досвідчені логісти прокладуть оптимальний маршрут до точки призначення.  На розсуд замовника, як правило, це автоперевезення + паром з Одеси. Це найбільш економічно доцільний шлях, який дозволяє успішно доставляти найрізноманітніші партії товарів.

Що прийнято возити з України до Туреччини?

Потік і різноманітність груп товарів по даному логістичному напрямку величезний.  Згідно з інформацією менеджерів транспортної компанії Транс Стар затребувані для вантажоперевезень серед інших наступні товари:

  •  Різноманітні будівельні матеріали.
  •  Пиломатеріали, дошка, заготовки для палет і піддонів.
  •  Паливні брикети.
  •  Органічні добрива.

 Як формується ціна доставки?

Вартість вантажоперевезення насамперед залежить від відстані, розміру вантажу і його специфіки, а також необхідних умов доставки.

Менеджери компанії Транс Стар порахують ціну передбачуваної доставки в момент прийняття заявки на перевезення вантажів.  На вартість також впливає терміновість виконання доставки. Самостійні вантажі доставляються швидше, ніж збірні, тому що потрібен час для комплектації різних замовлень.

 При зверненні в компанію Транс Стар онлайн через сайт і по телефону, ви отримаєте індивідуально розроблене логістичне рішення з урахуванням побажань замовника і всіх міжнародних правил.  Ми постійно тримаємо руку на пульсі ситуації в регіонах доставки Україна Туреччина і Туреччина Україна і можемо завжди порадити клієнтам оптимальний варіант вантажоперевезення за конкурентноздатною ціною.

Маршрут прямування – обирається найбільш безпечний і зручний шлях для збереження вантажу

Підбирається найбільш відповідний вид транспортного засобу для перевезення

Беруться до уваги всі наявні обмеження і вимоги по перевезенню негабаритних вантажів

Обов’язково враховуються габарити вантажу, що перевозиться

Замовлення розрахунку вартості