Обратная
связь

Альтернативное название
ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ в/из ЕС
Європейські автоперевезення користуються величезним попитом на транспортному ринку, оскільки вони становлять масштабний товарообіг. Ось чому вкрай важливо правильно підібрати логістику, яка дозволить здійснити переправлення швидко і якісно. Транспортна компанія «Trans-Star» вже багато років успішно працює на всеукраїнському та міжнародному ринку вантажоперевезень.
НЕГАБАРИТНЫЕ ГРУЗЫ
Негабаритний вантаж або, як його частіше за все коротко називають просто «негабарит» - це особлива категорія вантажів, розміри якого перевищують встановлені норми і допустимі параметри. Тобто та продукція, яка не може бути перевезена в стандартному транспорті. Цілком очевидно, що перевезення негабариту - процедура дуже складна, причому ускладнюється вона поруч бюрократичну тяганину.
Получите консультацию у наших менеджеров

ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ в/из СНГ
Сьогодні вантажоперевезення в / з країн СНД - це одна з найбільш часто запитуваних послуг. За останні кілька років кількість замовників, яким потрібна подібна перевезення вантажів, збільшилася в два рази. Для нашої компанії «Trans-Star» це теж одне з ключових напрямків діяльності, оскільки Білорусь, Казахстан, Росія для України є основними торговельними партнерами.

Нашими услугами пользуется огромное число предприятий, предпринимателей, частных лиц. Наша команда логистов, прорабатывает с клиентом маршрут, рекомендует возможные варианты доставки, просчитывает расстояние, подбирает оптимальный транспорт. После тщательной подготовки, все условия перевозки груза, логист передает заказчику, что позволяет клиенту сократить время на подготовку к перевозке и значительно сократить бюджет на доставку.

Главное, что мы понимаем, как сделать доставку дешевле! Не каждый человек знает, что машину можно заказывать в один конец, что существенно сэкономит ваши расходы. Наши менеджеры с удовольствием подберут вам попутный транспорт так, что цена на грузоперевозки, вас приятно удивит.