Зворотній звязок

Особливості вантажоперевезень за маршрутом «Харків – Київ»

Альтернативное название

Якщо вас цікавить така послуга, як вантажоперевезення з Харкова до Києва, то звернутися за допомогою клієнт може в компанію Транс Стар. Наші спеціалісти мають багатий досвід доставки вантажів не лише з країн СНД та Європи, а й по території України. Міжміські напрями по країні є одним із пріоритетних напрямів діяльності нашої організації. За роки своєї роботи ми організували доставку тисячі вантажів до будь-якої точки, у тому числі й за маршрутом Харків—Київ.

Які транспортні послуги ми готові надати?

Перевезення вантажу з Харкова до Києва здійснюється в будь-який час, незалежно від погодних умов та інших обставин. У розпорядженні Транс Стар є вантажний автопарк. Клієнт має можливість замовити доставку вантажу вагою від 0,5 тонн до 20 тонн. Подібні послуги можуть знадобитися у таких випадках:

  • перевезення товарів (дистриб’юторська мережа);
  • доставка цінного вантажу;
  • доставка речей при квартирному переїзді, а також під час переїзду офісів та інших громадських організацій;
  • перевезення негабаритних вантажів та особистих речей з Харкова до Києва;
  • доставка товарів та продуктів, з обмеженим терміном придатності.

Компанія Транс Стар додатково здійснює доставку попутних вантажів з Харкова, на яких клієнт має змогу заощадити.

У чому переваги автоперевезення попутних вантажів?

Ще якихось 10-12 років тому доставляти вантажі між обласними центрами було не дешевою послугою. Клієнт оплачував пробіг машини в обидві сторони, навіть якщо по дорозі назад автомобіль їхав не навантаженим. Природно, що поява послуги доставки попутних вантажів маршрутом Харків—Київ стала чудовим виходом із ситуації, адже тепер скористатися такою можливістю можна за значно зниженими тарифами. Клієнту компанії достатньо зв’язатися з менеджером Транс Стар, щоб обговорити деталі доставки попутних вантажів або просто залишити свою заявку на сайті.

Доставка збірних вантажів

Транспортна компанія Транс Стар також займається доставкою збірних вантажів у напрямку Харків-Київ. Такий вид послуги є економічно вигідним, адже пробіг автомобіля оплачується не одним замовником, а одразу декількома. Збірна партія вантажу комплектується спеціальними одиницями, які можуть належати різним клієнтам. Виходячи з ваги та обсягу малогабаритного багажу, проводиться розрахунок вантажоперевезення для кожного замовника окремо.

У чому переваги співпраці з компанією Транс Стар?

Оскільки транспортна компанія має багатий досвід у сфері вантажних перевезень, наші фахівці можуть забезпечити одні з найкращих умов надання послуг:

  • автопарк з транспортом, що повністю відповідає вимогам замовника та технічним нормам;
  • оптимальні маршрути, розроблені командою професійних логістів;
  • можливість доставки збірних та попутних вантажів, що суттєво скоротить вартість послуг;
  • кваліфіковані водії з багаторічним досвідом перевезень великих та малогабаритних багажів;
  • дотримання всіх норм та вимог щодо безпеки транспортування вантажів

Щоб під час транспортування вантажів не виникало непередбачених затримок, ще під час формування маршрутних листів логісти передбачають усі нюанси руху автомобіля.

Менеджери враховують можливу наявність пробок та ремонтних робіт на дорогах, прохідність мостів та інші нюанси перевезень. У свою чергу, замовник має можливість в режимі онлайн відстежувати розташування свого вантажу і точно знати, коли його буде доставлено в кінцеву точку маршруту.