Зворотній звязок

Як доставити вантаж з Харкова до Запоріжжя?

Альтернативное название

Якщо виникла необхідність перевезти вантаж із Харкова до Запоріжжя, то транспортна компанія Транс Стар допоможе виконати поставлене завдання у найкоротший термін. Два великі обласні центри є точками відправлення та прибуття одного з найбільш затребуваних маршрутів у країні. Наявність великої кількості підприємств зумовлює хороший товарообіг, крім того, послугами подібного характеру можуть скористатися і приватні особи. Щодня хтось переїжджає і потребує доставки меблів з одного міста в інше.

Чому клієнти можуть довіряти команді професіоналів із Транс Стар?

Все дуже просто, тут до кожного замовлення ставляться як до найважливішого. Вантажоперевезення у Запоріжжі здійснюються в обумовлені терміни. Наші водії можуть гарантувати збереження всіх вантажів, що доставляють. Для того, щоб автомобіль приїхав точно в запланований термін і його шлях був комфортним, диспетчер-логіст заздалегідь розробляє маршрутний лист. У ньому враховуються всі особливості дороги, зокрема наявність мостів для руху великовантажів, можливість утворення пробок на окремих ділянках та ремонтні роботи.

Які вантажі перевозить компанія?

Компанія Транс Стар здійснює доставку за заявленим маршрутом усіх видів вантажів. Клієнт може замовити доставку як великих великовагових або негабаритних вантажів, насипних або наливних вантажів, так і стандартних палет.

Перевезення товарів Харків-Запоріжжя проходить максимально акуратно, з дотриманням усіх інженерних норм і норм безпеки. Для доставки вантажів, що швидко псуються, використовуються спеціальні термо-причепи з рефрижераторними установками.

Вигідна пропозиція від компанії – доставка збірних вантажів від різних клієнтів. Консолідація вантажів зі схожої групи товарів, попередньо узгоджується сумісність. Термін доставки визначається індивідуально з кожним клієнтом (власник вантажу). За вартістю таке перевезення набагато дешевше. Також від нашої компанії доступна послуга доставки попутних вантажів до Запоріжжя. Якщо замовнику не є важливим термін виконання доставки, то ми чекаємо найближчого рейсу в заданому напрямку і відправляємо довантаження з ним.

Чому клієнтам варто обирати послуги від компанії Транс Стар?

Наша компанія є активним учасником ринку вантажних перевезень з 2010 року. За цей час ми отримали цінний досвід, який так важливий для організації рейсів. Перевозити вантажі між обласними центрами не так легко, як на перший погляд. Для цього перевізнику необхідно отримати низку дозволів, які є у компанії Транс Стар. В іншому випадку автомобіль можуть не пропустити маршрутом.

Складання маршрутного листа – це окремий вид мистецтва. Менеджер-логіст має врахувати масу нюансів:

  • ремонтні роботи на певних ділянках;
  • можливі пробки;
  • наявність мостів та доріг, якими пересуватися великовантажам заборонено.

Зважаючи на всі ці деталі, фахівець своєї справи складе комфортний маршрут як для водія, так і для самого вантажу. Замовлення буде доставлено у вказаний термін у цілісності та безпеці.

Щодо самих автомобілів, то наш автопарк регулярно проходить необхідне ТО. Також безпосередньо перед завантаженням автомобіль проходить перевірку на відповідність відповідно до вимог замовника та характеристик вантажу. Це необхідно для запобігання виникненню аварійних ситуацій у дорозі, і як наслідок — затримок або пошкодження вантажу в дорозі.

Окрім доставки стандартних вантажів між великими обласними центрами Trans Star здійснює офісні перевезення Харків-Запоріжжя. За бажанням замовника можуть бути надані вантажники, які зберуть або розберуть меблі. Така послуга оплачується додатково за тарифами компанії.