Зворотній звязок

Як вибрати транспортну компанію? Питання та відповіді

Альтернативное название

Щоб налагодити стабільне постачання товарів і заслужити тим самим довіру партнерів, підприємцю треба знайти надійних логістів. Сьогодні транспортні компанії з перевезення вантажів представлені на українському ринку в широкому спектрі. Тому вибрати якісного і відповідального виконавця – досить нелегке завдання.

Питання №1: які основні проблеми виникають при замовленні вантажоперевезень по території України?

Як показує практика, складності транспортування посилок часто пов’язані з людським фактором. Непорозуміння між оператором і клієнтом може спричинити неправильне складання маршруту, некоректний підбір машини та інші проблеми.

сайт вантажоперевезення по УкраїніНайчастіше бувають такі ситуації:

 • Неуважний прийом заявки менеджером – вантажівка в результаті приїде за іншою адресою або не в той час, який обговорювався з замовником.
 • Неправильний підбір транспортного засобу – споживач замовляє машину, наприклад, для вантажоперевезення 20 тонн, а  отримує автомобіль, характеристики якого не дозволяють виконати заявлене завдання.
 • Підняття вартості послуги вище, ніж було узгоджено спочатку – це можливо, коли відсутнє прозоре ціноутворення.
 • Невідповідність швидкості вантажоперевезення по Європі, СНД або України раніше заявленій, що призводить до зриву термінів поставки.

Такі проблеми, швидше за все, знайомі підприємцям, які одного разу вирішили заощадити, віддавши перевагу співпраці з сумнівними або приватними перевізниками. Не варто нехтувати послугами офіційних логістичних організацій з позитивною репутацією. Адже професіоналізм і досвід персоналу, задіяного в штаті транспортної компанії, грає ключову роль в успіху взаємодії між виконавцем та клієнтом.

Питання №2: чому не слід звертатися до приватних виконавців?

Справа в тому, що неофіційні перевізники мають тільки одну перевагу: низьку ціну послуг. Однак слід пам’ятати, що такі перевізники:

 • Не несуть відповідальності за багаж, тому не компенсують власникові товару нанесений в процесі транспортування збиток.
 • Не укладають офіційний договір, тому вартість послуг може різко змінюватися з необґрунтованих причин.
 • Не дають гарантій збереження й цілісності майна, що перевозиться.
 • Частіше за все не надають послугу «попутній вантаж», тому що в їх розпорядженні лише 1-2 автомобіля.

В результаті, можлива економія може виявитися менше, ніж раптові витрати, викликані непрофесійністю виконавця.

Питання №3: за якими критеріями вибирати транспортну компанію

Дотримуючись цих рекомендацій ви напевно зможете вибрати собі підходящого перевізника, працювати з яким буде приємно і продуктивно.
Правила вибору логістичної компанії:

 • Тверезо оцінювати рекламні обіцянки, аналізувати інформацію, приділити увагу відгуками.
 • Зателефонувати деяким підрядникам і задати ідентичні питання про доставку, наприклад, будматеріалів за досить популярним в Україні маршрутом вантажоперевезення Київ – Харків. Це допоможе визначити кваліфікацію менеджера, а також ресурси компанії.
 • Поцікавитися ціновою політикою, бонусами, програмою лояльності та іншими привілеями для постійних клієнтів.
 • Перевірити, наскільки сайт вантажоперевезень по Україні, який використовується логістичною компанією, зручний і функціональний, чи є там калькулятор, форма зворотнього зв’язку та інші корисні опції.
 • Дізнатися про кількість країн, міст і маршрутів, за якими вже здійснювалося успішне транспортування посилок.

Дотримуючись цих простих рекомендацій ви знайдете логістичну компанію, яка надає якісні послуги перевезення вантажів на вигідних для вас умовах.