Зворотній звязок

Як попутні вантажоперевезення економлять ваші гроші: розрахунки в цифрах

Альтернативное название

Одним з ключових завдань будь-якої логістичної компанії є якісний сервіс, адже від ступеня задоволеності клієнта залежить його лояльність і ймовірність повторного звернення. Тому багато перевізників, в тому числі й ми, пропонують попутні вантажоперевезення – ефективний інструмент, який допоможе вам значно заощадити фінанси. Досягається скорочення витрат за рахунок доставки багажу разом з товарами інших замовників за заздалегідь узгодженим маршрутом.

попутні вантажоперевезення по Україні і Європі - економія коштів

Попутне перевезення збірних вантажів – вигідна пропозиція від Транс Стар

Розглянемо тепер, в чому полягають переваги даного методу. Наприклад, у вас є обладнання, яке важить 12 тонн, а в іншого підприємця – вантаж масою 6 тонн. За умови, що маршрут кожного лежить в одному напрямку, припустимо, з Харкова до Києва, раціональніше замовляти попутні вантажоперевезення 20 тонн однією машиною, ніж орендувати два транспортних засоби на 15 і 10 тонн відповідно. В такому випадку корисний простір кузова буде максимально заповнений двома товарними позиціями, що підвищує ефективність процедури.

Насправді, збірні поставки – це взаємовиручка між клієнтом і логістичної компанією. Перший отримує нижчу вартість послуги, в даному випадку, вантажоперевезення Харків – Київ. Транспортувальник ж окупає фінансові витрати на пальне, що витрачається на зворотній шлях.

За аналогічним принципом можна організувати поставку між містами в обох напрямках. Наприклад, у вас є партія цементу, масою 3 тонни. Ви перебуваєте в Києві. У іншого підприємця з’явилось замовлення на 2,5 тонни цегли. Він знаходиться в Житомирі.

Здавалося б, як можна транспортувати це однією машиною. Насправді, це цілком реально. Допоможе в цьому замовлення вантажоперевезення Житомир – Київ. У такому випадку спочатку ми доставляємо цеглу в столицю України, а на зворотньому шляху – веземо цемент в Житомир.

Попутні вантажоперевезення по Україні – переваги:

  • 30-40% економії на транспортуванні багажу за рахунок ефективного розподілу вантажного простору.
  • Комфортність транзиту, оскільки посилки доставляються в максимально короткі терміни завдяки коректному складанню маршрутів.
  • Зберігаються всі характеристики стандартного перевезення – страховка, безпека, надійність і оперативність.

Варто зазначити, що такий підхід раціонально використовувати між містами, але ще більш вигідно формувати попутні вантажі при міжнародних перевезеннях. Їх вартість вище, ніж регіональних, тому кожен підприємець буде радий заощадити. Особливо, коли товарообіг здійснюється між сусідніми країнами. Тому доставка з України в Росію, а також Польщу, Білорусь, Молдову та інші держави користується високим попитом.

Транспортна компанія «Транс Стар» пропонує вигідні логістичні послуги в Україні

Для прикладу візьмемо вантажоперевезення Київ – Чернігів. Даний маршрут складає приблизно 150 км. На поїздку в одному напрямку потрібно близько 2-х годин. Орієнтовна вартість оренди автомобіля 20 тонн коштує 22 грн. за км. У той же час замовлення транспортного засобу 10 тонн обійдеться в 13,5 грн. за км. Разом за 2 машини доведеться заплатити 27 гривень за км.

Вантажопідйомність в обох випадках по 20 тонн, але ціна пари автомобілів складе на 5 грн. за км більше. Якщо їхати до Чернігова з Києва, отримаємо – 5 * 150 = 750 грн. Одночасне замовлення 20-тонної фури і формування попутного вантажу обійдеться вам на 750 гривень дешевше.

Наш сайт вантажоперевезень по Україні містить необхідну для розрахунків інформацію і допоможе вам зробити правильний вибір.