Зворотній звязок

Оптимізуємо вантажоперевезення, або ціна vs надійність

Альтернативное название

У багатьох замовників, що бажають зробити доставку по Україні або за кордон, виникає дилема: вибрати низьку вартість або високу якість. Транспортні компанії з перевезення вантажів вражають різноманітністю пропозицій – у одних ціна найдоступніша, інші обіцяють доставку точно в названий час, треті роблять акцент на клієнтоорієнтованості, а четверті обіцяють довезти багаж до самих дверей і навіть допомогти розвантажити.

Насправді, якщо логістична служба працює з відповідальністю і дорожить своєю репутацією, вона регулярно проводить оптимізацію внутрішніх процесів. Завдяки такому підходу вдається завойовувати лояльність клієнтів і здійснювати вантажоперевезення по Європі, Україні або СНД на взаємовигідних умовах.

 

Оптимізуємо вантажоперевезення Україна

Оптимізація вантажоперевезень

Для початку слід провести ретельний аналіз якості роботи логістичної служби і виділити умови, які позначаються на вартості і характеристиках поставки. Підвищити ефективність допоможе коректний підбір автотранспорту, розробка ресурсозберігаючих маршрутів, виключення типових помилок, правильний розподіл навантаження на персонал.

Перевезення вантажів по Україні: етапи оптимізації

  • Відстань між точками прийому багажу. Найчастіше товарні потоки концентруються в пунктах, значно віддалених один від одного. Якщо склади раціонально розподілити і розробити маршрути з акцентом на збереження ресурсів, можна значно підвищити ефективність логістики. Допоможе в цьому виключення проміжних пунктів, де посилки простоюють без потреби.
  • Правильний підбір транспортного засобу. Машина, обрана для надання послуги, повинна відповідати поставленим завданням. Якщо клієнта цікавлять вантажоперевезення 20 тонн, то в даному випадку можна використовувати рефрижератор, контейнеровоз, напівпричіп або суцільнометалевий фургон, трал, зерновоз або спецтехніку. Тут важливо правильно підбирати машину. Припустимо, для вантажоперевезення Київ – Харків, коли потрібно доставити 10 мішків цементу (500 кг), немає сенсу наймати тритонну Газель. Можна обійтися пікапом або мінівеном.
  • Оптимізація поставки через кордон. Актуально для вантажоперевезення Україна – Росія і в інших популярних напрямках (Польща, Молдова, Румунія, Білорусь та далі). В даному випадку потрібно приділити особливу увагу оформленню документів і митному супроводу товарів. Для цього в штаті логістичної компанії рекомендується задіяти фахівця з міжнародних перевезень. Завдяки правильному складанню документів на багаж вдасться скоротити час простою машин на кордоні.
  • Формування збірних посилок. Послуга “попутний вантаж” дозволяє знизити кінцеву вартість замовлення для клієнта і ефективно використовувати простір в кузові машини, підвищити тим самим ККД перевізника.
  • Складська оптимізація – сортування та маркування посилок, раціональний розподіл товарів на зберігання за напрямками проходження.
  • Зниження навантаження на персонал. Коректний розподіл функцій і обов’язків між співробітниками сприяє підвищенню уваги, в результаті чого прийом заявок менеджерами буде більш точним і оперативним.
  • Сайт вантажоперевезень по Україні, який використовує компанія, також грає важливу роль. Якщо ресурс містить багато корисної інформації, має калькулятор, форму зворотного зв’язку, систему підбору маршрутів онлайн – він набагато зручніший, ніж звичайний сайт-візитка з логотипом і телефонами.

«Транс Стар» – досвідчена і відповідальна транспортна компанія в Україні, що надає послуги високої якості за вигідною ціною. Телефонуйте – ми обов’язково підберемо спосіб доставки відповідно до ваших побажань в найближчий час!