Зворотній звязок

“Нам на вчора!” Термінова доставка вантажів

Альтернативное название

Збірний вантаж являє собою різновид дрібногабаритного багажу і такий формат поставки часто використовується, коли клієнту потрібна термінова доставка. В такому випадку у замовника немає часу чекати, поки машина закінчить рейс і звільниться. Попутний вантаж по Україні формується з урахуванням збігу маршрутів різних відправників, завдяки чому можна оперативно підібрати транспортний засіб, щоб забрати посилку з локації “А” і привезти в пункт “Б” в найкоротші терміни.

Щоб відправити попутний вантаж і заощадити тим самим час, вам потрібно звернутися в професійну логістичну компанію, наприклад, “Транс Стар”. Ми розуміємо, що від швидкості поставок і ефективності товарообігу залежить успішність вашого бізнесу. Тому надійність і оперативність для нас – пріоритетні цілі. Сайт вантажоперевезень компанії “Транс Стар” розроблений з урахуванням всіх потреб наших клієнтів: він дозволяє замовити розрахунок вартості послуги і вибрати відповідну по потужності машину в режимі онлайн.

Попутна доставка збірних вантажів: швидко і якісно

Поставки за даною схемою здійснюються автоперевезенням комплектних партій, що складаються зі штучних одиниць і тарних товарів. Звичайно, не всі об’єкти можна транспортувати таким чином. Якщо вас цікавлять, наприклад, вантажоперевезення Харків-Київ для доставки вибухонебезпечних речовин, крихких товарів, промислового устаткування, довгомірних або негабаритних виробів, доведеться замовляти спеціалізовану машину в індивідуальному порядку.

термінова доставка вантажів на вчора

В яких ситуаціях потрібна доставка “на вчора” і терміново? Найчастіше це трапляється в бізнесі, коли через неправильну логістику під загрозою може опинитися підписання важливого контракту чи підприємцю загрожують штрафні санкції за зрив поставки, або фабрика затримала виготовлення продукції, і замовник вимагає повернення передоплати. У таких випадках термінові вантажні перевезення по Україні допоможуть вирішити ситуацію, що склалася і захистити репутацію компанії.

Ще один варіант – виставка або ярмарок в столиці, перед початком якої з’ясовується, що ваш товар з Житомира не встигли підвезти. Дана ситуація знайома багатьом підприємцям, які займаються реалізацією промислової або аграрної продукції. В такому випадку виставляти порожній стенд з промо-матеріалами – варіант не найкращий. Вирішити проблему допоможуть термінові вантажоперевезення Житомир – Київ, замовити які ви можете в компанії “Транс Стар”.

Індивідуальна термінова доставка включає 4 етапи:

  1. Відправлення окремого транспортного засобу за вашим товаром, наприклад, для вантажоперевезення 20 тонн.
  2. Доставка. Вона здійснюється в максимально швидкі терміни, адже автомобіль обслуговує тільки ваше замовлення. В цьому випадку додавання попутних і збірних вантажів виключається.
  3. Відкриття та закриття експортних EX або транзитних Т-1 декларацій (якщо перевезення міжнародне).
  4. Вивантаження за заявленою адресою і передача стороні, що зустрічає вантаж

Специфіка термінових доставок полягає в ціні, адже за швидкість і оренду окремого транспортного засобу передбачається більш висока вартість послуги. Однак якщо ситуація дозволяє, можна підібрати попутний транспорт, що стане доцільним рішенням і дозволить заощадити кошти. З цього випливає ще одна перевага послуги – гнучкий підхід. Наші логісти можуть однаково успішно підібрати для вас як окремий транспортний засіб, так і додати ваш багаж в попутний автомобіль.

“Транс Стар” – надійна транспортна компанія в Україні

Нами здійснюються ефективні і надійні вантажоперевезення Київ – Чернігів, Київ – Харків, Київ – Житомир, а також в інших напрямках по Україні на вигідних для клієнта умовах. Крім основної послуги поставки ми пропонуємо ряд додаткових корисних опцій:

  • накладений платіж,
  • пакування,
  • страхування,
  • перевезення супровідних документів.

Щоб оформити послуги на термінову доставку вантажів “на вчора” – телефонуйте нам або залиште заявку через форму зворотного зв’язку.