Зворотній звязок

Збірні вантажі: що не рекомендується перевозить разом

Альтернативное название

При компонуванні замовлень іноді виникають складності, обумовлені тим, що деякі види вантажів перевозити в кузові одного транспортного засобу не можна або не рекомендується. Доставка збірних вантажів нашою компанією здійснюється згідно з нормативами перевезення, для чого підбираються відповідні машини.

Перше, що згадується в цій ситуації – товари, які вимагають дотримання температурного режиму. У цю категорію входить м’ясна і молочна продукція, квіти, овочі і фрукти, морозиво, медикаменти, різного роду масла і жири.

Температурні градації для вантажоперевезень по Україні:

  • Заморожування – від -6 до -20°С.
  • Охолодження – від 0 до -5°С (для напівфабрикатів, наприклад).
  • Охолодження – від 0 до + 15°С (овочі, фрукти, квіти та інше).

Як видно, навіть в категорії продукції, що вимагає дотримання норм температурного режиму, не всі подібні товари сумісні. В такому випадку, якщо вами замовлено ​​вантажоперевезення, наприклад, квітів, то їх не можна поміщати разом з м’ясом або медикаментами.

збірні вантажі - що не рекомендується перевозити разом

Що стосується фармацевтики, то дана продукція входить в число найбільш складних для транспортування. За нормами навіть таблетки не можна перевозити однією машиною, якщо вони відносяться до різних груп. У підсумку, доставка з України в Євросоюз сильнодіючих медикаментів в одному кузові з ліками гомеопатичної серії або вітамінами заборонена.

Для транспортування медикаментів використовуються рефрижераторні фургони з холодильним апаратом, який оснащено контролером, що дозволяє виставляти точну температуру. Також окремо від іншого багажу доставляється медичне обладнання. Воно вимагає максимально дбайливого поводження в процесі поставки. Обумовлено це високою вартістю апаратури, технологічністю, складністю конструкцій і точністю настройки. Коли потрібні термінові вантажоперевезення медичного обладнання, допускається супровід фури правоохоронними органами.

Попутна перевезення збірних вантажів небезпечної категорії

В даному випадку мова піде про специфічну продукцію, до якої відносяться гази, хімічні реагенти, кислоти та легкозаймисті рідини. Вибухові речовини рекомендується перевозити окремо від інших товарів в машинах з маркуванням “ВМ”.

Що стосується газів і горючих виробів, то заборонені їх попутні вантажоперевезення по Україні разом з окислювачами. Це означає, що балони з киснем або складами, що містять перекис, не можна поміщати в один кузов з пропаном, ацетиленом, бензином, соляркою або бутаном. З маслами не рекомендується поєднувати пероксиди, оскільки вони вступають в хімічну реакцію з виділенням атомарного кисню і легкозаймистого газу. Подібна компоновка істотно підвищує ризик загоряння або вибуху вантажу.

Якщо ж ви перевозите нафтопродукти, і по маршруту до вашого багажу додадуться ємності з аналогічним складом, проблем з доставкою виникнути не повинно. Варто зазначити, що окремо від інших груп товарів транспортуються радіоактивні матеріали, отрутохімікати, луги і кислоти. Останні викликають корозію металів, тому для вантажоперевезення їдких речовин їх слід поміщати в спеціальні контейнери.

Транспортна компанія “Транс Стар” – якісне перевезення збірних вантажів

Наші послуги відрізняються раціональної вартістю і надійністю. На нашому сайті вантажоперевезень по Україні можна знайти автомобіль для будь-якого завдання. Ми формуємо попутні багажі згідно їх класифікації та умов транспортування, тому ви можете не переживати за їх збереження: наші менеджери ніколи не допустять транспортування газових балонів з рибними консервами.

Спектр технічних характеристик транспортуються нами вантажів дуже широкий. Ми здійснюємо вантажоперевезення і 20 тонн, і 0,5 тонн, використовуючи контейнери, цистерни та рефрижератори. Отримати консультацію та оформити заявку ви можете по телефону або через форму зворотного зв’язку. Чекаємо ваших запитань!