Зворотній звязок

Мислимо масштабно: вантажоперевезення 20 тонн

Альтернативное название

Однією із затребуваних послуг, яку надають транспортні компанії з перевезення вантажів, є доставка масивного обладнання або великої партії товару масою від 16 до 20 тонн. Це максимальна вага, яку здатна підняти на борт далекобійна фура. Якщо замовити контейнеровоз, вантажопідйомність зросте до 22-25 тонн.

Транспортна компанія (Харків) “Транс Стар” пропонує послуги масштабних перевезень за ціною 18-26 гривень за 1 кілометр шляху, залежно від типу обраного засобу пересування і складності багажу. Це означає, що найняти машину з рефрижератором або цистерною для рідких речовин обійдеться дорожче, ніж типовий транспорт з тентованим напівпричепом, який використовується найчастіше при поставці будматеріалів.

Вантажоперевезення до 20 тонн: коли вони актуальні

Найчастіше масштабний підхід потрібен при доставці негабаритних виробів, що тягне за собою певні вимоги і специфіку поставки, на відміну від вантажоперевезення 10 тонн і менше.

Мислимо масштабно вантажоперевезення 20 тонн

Підготовка до транспортування нестандартних агрегатів включає такі етапи:

 • Визначається специфіка багажу.
 • Складається оптимальний маршрут для доставки в строк.
 • Вибирається підходящий транспортний засіб.
 • Закріплюється менеджер-логіст, який буде контролювати поставку.

Стандартна техніка підійде для 20 тонн вантажоперевезення в разі, коли замовлена ​​доставка великої партії товару. Найчастіше це будматеріали: цемент, цегла, пісок, ЖБ-плити і кільця, різні суміші. Якщо потрібно перевезти сипучу харчову продукцію, можна найняти зерновоз. Машини 20 тонн для вантажоперевезення в Україні оснащаються об’ємним кузовом – до 96 кубометрів, тому їх нерідко замовляють для офісних переїздів великих корпорацій. У таку машину поміститься багато габаритної меблі.

У вищеописаних випадках перевезення вантажів по Україні з формуванню збірної доставки можлива тільки при завантаженні будматеріалами. Дійсно, додати по шляху слідування 8 тонн цегли до 10 тонн цементу не складе проблем. Таке рішення дуже доцільно, особливо якщо здійснюється доставка з України в європейські країни.

Що вказати в товарно-транспортної накладної при масштабному вантажоперевезенні:

 • Дату і місце складання документації.
 • Адреси відправника і одержувача.
 • Пункт призначення.
 • Найменування, вагу, упаковку та інші властивості багажу.

Якщо при транспортуванні стандартних товарів попутні перевезення в деяких випадках можливі, то коли замовлена ​​доставка негабаритних виробів, забезпечити довантаження практично неможливо. Йдеться про спецтехніку та промислове обладнання. Для цього замовляється відповідний автотранспорт, де дотримані всі необхідні умови. Знайти такий автомобіль вам допоможе наш сайт вантажоперевезень.

Для доставки дорожньої і будівельної спецтехніки використовуються напівпричепи-ваговози, як правило, з гідравлічним ліфтом. Залежно від параметрів техніки існує розмежування по кутах в’їзду на трап. Для ковзанок і асфальтоукладальників – до 9°. Для гусеничної техніки, наприклад, бульдозера, допускається нахил до 18°.

Проектні вантажі вагою 20 тонн

До них відносяться:

 • великогабаритні бочки,
 • нафтове обладнання,
 • промислові верстати,
 • труби,
 • негабаритні вироби і ємності,
 • складні архітектурні композиції.

Якщо вас цікавлять міжміські вантажоперевезення (Дніпро – Херсон, Київ-Харків і т.п.), сайт нашої компанії дозволяє вам вибрати машину під проектні вантажі. Для транспортування таких предметів застосовуються низькорамні платформи. Завдяки цьому обладнання можна провозити в тунелях, під мостами і контактними мережами.

Специфіка масштабних перевезень вагою до 20 тонн, крім неможливості відправити попутний вантаж, супроводжується ще одним нюансом: забороною проїзду по легким мостам. У цьому випадку важливо, щоб логістична компанія правильно склала маршрут з урахуванням несучої здатності мостових конструкцій. Менеджери “Транс Стар” без проблем впораються з таким завданням. Звертайтеся!