Зворотній звязок

Веземо живий вантаж!

Альтернативное название

Спектр заявок, які виконують українські транспортні компанії з перевезення вантажів, включає різні замовлення, в тому числі і на перевезення тварин. Найчастіше це актуально для аграрного сектору. В цьому випадку наймається окремий транспортний засіб з напівпричепом-скотовозом. Він має спеціальне обладнання, що дозволяє вирішувати такі завдання.

Далеко не кожна транспортна компанія Харкова надає послуги з доставки тварин. Для виконання таких заявок потрібен автомобіль, який відповідає вимогам за обсягом фургона і іншим технічним характеристикам. Особливістю таких автомобілів є специфічна конфігурація кузова.

Автомобіль для перевезення тварин включає:

  • природну проточну вентиляцію зверху і знизу;
  • стабілізатор поперечної стійкості;
  • збирач жижи;
  • внутрішнє освітлення;
  • двері-трапи – бічні і тильні з підйомним механізмом.

Залежно від кількості тварин, для їх доставки можна замовляти вантажоперевезення від 0,5 до 20 тонн.

Якщо тварини здорові і не схильні до вірусних інфекцій, проблем з їх транспортуванням не виникне. Потрібно лише оптимізувати температурні умови і режим їх харчування, виключити вплив прямих сонячних променів. Перш ніж замовити послугу, клієнтам слід знати правила вантажоперевезення по Україні для великої та дрібної худоби, а також птиці.

Які підводні камені можуть виявитися під час перевезення тварин?

Під час транспортування у тварин трапляється втрата маси. Через стрес і неповноцінне харчування вони худнуть. В результаті перевезення рогатої худоби і свиней на відстань до 250 км вони можуть втратити до 4% своєї ваги. При замовленні вантажоперевезення (Україна) даний аспект потрібно враховувати.

вантажоперевезення тварин

Завантаження тварин також слід здійснювати за певними правилами. У кузов напівпричепа вони повинні заходити з землі або естакади. Свиней, овець і кіз заводять в машину партіями, встановлюють між ними перегородки. Корови, як правило, заходять по черзі. Їх потрібно прив’язувати до кілець, які розташовуються на перегородках.

Якщо замовлені вантажоперевезення в Європу, слід враховувати підвищені вимоги до перевезення тварин за кордон: наявність щеплень, ветеринарних висновків, дозвільних документів тощо

В даному випадку тварин розділяють по призначенню:

  • забійні,
  • робочі,
  • племінні – для розведення породи.

Однак, крім сільськогосподарських тварин, бувають заявки на транспортування живої риби. Це особливий вид перевезень, для здійснення яких застосовуються спеціальні цистерни з системою насичення води киснем. Від справності модуля подачі повітря залежить збереження риби. При цьому для кожного різновиду потрібно дотримуватись певних умов. Наприклад, стерлядь і форель споживають більше кисню, ніж короп. Якщо ви хочете доставити вантаж без втрат – це треба враховувати.

Також важливо витримувати температурний режим за рахунок підігріву повітря. Вимоги до нього наступні: влітку 10-14° С, навесні і восени 4-6° С, взимку 1-2° С. Охолодити воду перед запуском риби можна чистим подрібненим льодом. Щоб уникнути пошкоджень риби слід обов’язково дочекатися, поки він повністю розтане.

Сподіваємося, ця інформація була вам корисна. На даний момент компанія “Транс Стар” не займається вантажами такого формату, проте через цей сайт вантажоперевезень по Україні ви можете оформити заявку на доставку нестандартних вантажів інших типів, в тому числі негабаритних і які потребують низьких температур. Детальніше з переліком наших послуг можна ознайомитися тут.