Зворотній звязок

Транспортна компанія, яка ручається за результат!

Альтернативное название

Доставка посилок сьогодні актуальна як для підприємців, так і для фізичних осіб. У першому випадку якість послуг, що пропонують транспортні компанії з перевезення вантажів, багато в чому обумовлює ефективність бізнесу. Адже чим швидше продукція потрапить до замовника і стабільніше буде товарообіг, тим краще це позначиться на підприємницькій діяльності.

У свою чергу, приватним особам та дрібним компаніям нерідко потрібно відправити попутний вантаж. Формат даної послуги має на увазі збірні багажі від різних відправників для різних одержувачів. Єдина умова – вони повинні розташовуватися по заявленому маршруту. Наприклад, вами обрано напрямок вантажоперевезення Дніпро – Херсон. Це означає, що в будь-який населений пункт, що знаходиться по шляху проходження фури з однієї точки в іншу, ми доставимо збірний багаж в цілості та в строк.

транспортна компанія, яка ручається за результат

Якщо ж у вас виникла необхідність вантажоперевезення в Європу з України, потрібні окремі ресурси для вирішення даного завдання. Ключовим аспектом тут є пошук надійного і відповідального виконавця, який, до того ж, має досвід успішної роботи з митницями та прикордонними пропускними пунктами.

Тут частіше за все працює принцип «сарафанного радіо», адже якщо обрана вами транспортна компанія (Україна) для вантажоперевезення до 20 тонн стандартних і негабаритних виробів сповна виконала свої зобов’язання, то ви і в наступний раз до неї зверніться. Але не у всіх є знайомі, які можуть порекомендувати хорошого підрядника на подібні види робіт. Місія “Транс Стар” – з’єднати вас з такими людьми. Наші головні принципи – надійність, відповідальність і стабільність.

Наша компанія вантажоперевезень:

  • Розширює спектр транспортних маршрутів і розвиває нові, перспективні.
  • Підвищує надійність і зберігає високу якість обслуговування.
  • Стабільно нарощує обсяги в популярних напрямках вантажоперевезень: Дніпро – Одеса, Харків – Київ, Київ – Львів та інших.

Транспортна компанія “Транс Стар”: працюємо з турботою про клієнтів

На даний момент нами виконано близько 8000 успішних поставок різних вантажів, у тому числі і специфічних. На ринку транспортних послуг ми працюємо понад 10 років. Надаємо послуги вантажоперевезення Київ – Харків, по іншим містам України, а також в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Чому обирають “Транс Стар”:

  1. Висока якість сервісу – ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного замовника, цінуємо репутацію нашої компанії та максимально оптимізуємо наші послуги, щоб доставка була швидкою, надійною і доступною.
  2. Кваліфікований штат логістів – менеджери працюють над тим, щоб перевезення вантажів по Україні та Європі здійснювалася без будь-яких курйозів. Вони ефективно сформують збірний багаж і складуть оптимальний маршрут як для автомобіля, так і для кожного окремого пересилання.
  3. Наш інтернет-сайт вантажоперевезень по Україні не тільки привабливий, але і функціональний. Тут ви знайдете багато корисної інформації, зручно розділеної на блоки, а також спеціальну форму розрахунку вартості і зворотного зв’язку, крім того – відразу дізнаєтеся орієнтовні ціни на доставку з прив’язкою до тоннажу машини.
  4. Великий спектр автомобілів – ми надаємо як невелику “Газель” на 1,5 тонни, так і потужну вантажівку, що бере на борт 20 тонн. При цьому будь-яка обрана вами машина буде справною (100% гарантія).
  5. Прозоре формування ціни – вартість послуг генерується з урахуванням всіх параметрів вантажу, починаючи від ваги і закінчуючи технічними характеристиками (крихкість, займистість, сипкість та ін.). Ми враховуємо і загальний обсяг, і габарити, в тому числі нестандартні. Наша мета – вигода не тільки для компанії-перевізника, але і для кожного клієнта.

Відзначимо, що не кожна логістична компанія візьметься за транспортування специфічних вантажів, наприклад, швидкопсувних або заморожених продуктів (для яких потрібні рефрижератори). Ми ж якісно і в строк доставляємо такий багаж. Звертайтеся!