Зворотній звязок

Популярні напрямки вантажоперевезень в Україні

Альтернативное название

Автомобільне транспортування продукції всіх можливих категорій сьогодні користується високим попитом. Доставити товари легкої та важкої промисловості, металеву сировину, сільськогосподарські культури, продукти харчування за допомогою машини – найбільш простий і доступний варіант. Наш сайт вантажоперевезень по Україні пропонує вам ознайомитися з послугами компанії “Транс Стар” і розглянути найбільш затребувані маршрути по нашій країні.

Ключові потоки вантажів проходять через мегаполіси. У таких містах працюють дрібні фабрики і великі заводи, добре розвинений споживчий сектор, ведеться активна підприємницька діяльність і сформовані масштабні транспортні вузли. В цьому випадку користується попитом як попутний вантаж по Україні, так і замовлення автомобіля для індивідуальної поставки. Ключові напрямки по нашій країні – це Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Херсон і Львів.

Перевізник “Транс Стар” – надійна транспортна компанія України

Перевезення здійснюються нами по трасах міжнародного значення, а також національним і регіональним дорогам. Наприклад, для вантажоперевезення Харків – Київ використовується маршрут М-03. Це магістраль міжнародного класу. У напрямку Київ – Харків М-03 розташовуються такі великі міста, як Полтава, Лубни, Ізюм, Пирятин, Хорол, Чугуїв, Бориспіль і безліч дрібніших селищ. Отже, попутне перевезення збірних вантажів по даному напрямку користується високим попитом, адже за цим маршрутом транспортний засіб може відвідати кілька ключових пунктів.

популярні напрямки вантажоперевезень по Україні

Що стосується кінцевих точок, то Київ – столиця України, мегаполіс з максимальною чисельністю населення і великим товарообігом. Тому вантажоперевезення 20 тонн користуються тут великим попитом, адже налагодити бізнес в цьому місті бажає кожен підприємець. Харків – потужний промисловий центр, який поставляє продукцію хімічного і машинобудівного сектора.

Вантажоперевезення Київ – Львів здійснюються по міжнародній дорозі на Чоп – M-06. Її капітально відремонтували перед чемпіонатом з футболу Євро 2012, так що якість даної траси знаходиться майже на європейському рівні, і їздити по ній на високих швидкостях вельми комфортно. Попит на вантажоперевезення Львів – Київ і в зворотному напрямку досить високий, оскільки культурна столиця західної України відкриває підприємцям шлях до Європи. Через Львів проходять маршрути до Франції (Е50), Угорщини (Е573) і Бельгії (Е40).

Ще нашими перевізниками обслуговуються такі траси:

  • М-18 – Харків-Запоріжжя, підходить для вантажоперевезення Дніпро – Херсон (проходить через ці міста).
  • М-14 – Одеса- Маріуполь, пролягає через Херсонську, Миколаївську та Запорізьку області.
  • M-05 – використовується для вантажоперевезення Одеса – Київ.
  • М-12 – Стрий-Знам’янка, проходить через Тернопіль, Кропивницький, Вінницю і Хмельницький.
  • М-07 – затребувана для вантажоперевезення Житомир – Київ.
  • М-21 – шлях з Житомира в Могилів-Подільський, напрямок в Молдову.
  • М-01 – кращий варіант для вантажоперевезення Київ – Чернігів і далі в Гомель і Вітебськ.
  • М-19 – розташовується на території Західної України, проходить через Луцьк, Тернопіль та Чернівці.

Вантажоперевезення Херсон – Дніпро користуються попитом, тому що вони є сусідніми обласними центрами і між ними відбувається активний товарообіг. Тут затребувана поставка сільськогосподарської продукції, металів і промислових агрегатів. Дніпро – великий індустріальний центр, а Херсон вважається аграрним, проте не всі знають, що в цьому місті також є морський торговельний порт. Розташовується він в 95 км від моря і в нього можуть заходити великі кораблі.

Звичайно, за масштабами товарообігу він помітно поступається одеському, з якого вантажі різних типів щодня розподіляються по всій Україні. Тому вантажоперевезення Одеса – Київ та в інших напрямках користуються підвищеною популярністю.

У компанії «Транс Стар» ви можете замовити поставку товару в будь-яке з великих міст України, а також в дрібні населені пункти, які знаходяться по шляху слідування. Ми обслуговуємо всі перераховані вище напрямки в обидві сторони, розробляючи маршрут індивідуально для кожного вантажу.