Зворотній звязок

Разом дешевше! Перевезення попутних вантажів

Альтернативное название

Бажання підприємців заощадити на доставці посилок цілком зрозуміло, тому що мінімізація витрат веде до підвищення прибутку. Тому високою популярністю серед постачальників користується попутний вантаж по Україні. Відправки в даному форматі здійснюються як між великими торговельними та промисловими центрами країни, так і серед дрібних населених пунктів. У міжнародному напрямку такі перевезення теж користуються високим попитом, особливо між сусідніми державами. Наприклад, доставка з України в Росію збірних вантажів – дуже популярна логістична послуга.

Попутні вантажоперевезення: опис і механізм роботи

Збірні вантажі – це вид дрібногабаритного багажу. Найчастіше такою послугою користуються, якщо потрібно перевезти речі і товари в невеликій кількості, коли оренда машини цілком під одну поставку нераціональна. Наприклад, ви періодично здійснюєте вантажоперевезення Житомир – Київ, але ваші посилки важать 300-400 кг і займають в кузові мало місця. Наймати в такому випадку Газель на 1,5-2 тонни або навіть мікроавтобус економічно недоцільно.

перевезення попутних вантажівПопутна доставка збірних вантажів являє собою чіткий ланцюжок послідовно виконуваних дій. В даному випадку логістична компанія доставляє одним транспортним засобом в рамках заявленого маршруту замовлення різних відправників. Збірні партії комплектуються за допомогою продукції в тарних обсягах і поштучно. Завдяки такому підходу забезпечується максимально швидка і дешева доставка.
Чому разом дешевше? Все просто, автомобіль після виконання основного замовлення назад їде порожнім. Однак це не вигідно, адже витрата пального і амортизація транспортного засобу нічим не покриваються. Щоб уникнути холостого пробігу, логістичні компанії приймають заявки на поставку по маршруту. Наприклад, під час вантажоперевезення Харків – Київ можна на зворотньому шляху взяти багаж і завезти його в Пирятин, Миргород, Лубни, Полтаву чи інше місто по маршруту.

Таким чином, досягається пріоритетна для транспортних компаній мета: підвищення ефективності роботи, адже використовується максимум вільного простору в кузові машини. Замовник же економить кошти. Попутна доставка посилок розраховується індивідуально для кожного маршруту.

Ціна на перевезення вантажу формується виходячи з таких факторів:

  • габарити і вага вантажу;
  • адреси завантаження та розвантаження;
  • тип посилок;
  • необхідність і спосіб вантажно-розвантажувальних робіт.

Крім того, на вартість можуть впливати погодні умови і терміновість поставки багажу. Також попутний вантаж можна сформувати додатково, завантажуючи транспортний засіб при основному замовленні. Дійсно, якщо підприємець замовив машину 10 тонн, щоб перевезти продукцію, яка важить 7 т., раціонально заповнити кузов збірними посилками, наприклад, по 300-500 кг від різних замовників.Головне, щоб напрямок збігався, адже для автомобіля з довантаженням норма відхилення від маршруту не повинна перевищувати 50-100 км. Тому при замовленні вантажоперевезення Київ-Чернігів не вийде заїхати, наприклад, до Вінниці. Однак в будь-який населений пункт, розташований не більше, ніж в 100 км від траси, відвезти посилку нескладно.

«Транс Стар» – якісна попутна доставка багажу

Наша транспортна компанія (Україна) пропонує вам надійні вантажоперевезення до 20 тонн на вигідних умовах. Природно, що в рамках збірної доставки ви можете, в залежності від обсягів поставки, вибрати транспортний засіб меншого розміру, наприклад, 5 або 10 тонн. Наш сайт вантажоперевезень допоможе вам сформувати оптимальний варіант для поставки багажу в попутному напрямку. Єдине, що важливо – пам’ятати, в якому випадку така послуга не актуальна. Не підходить вона при замовленнях, що включають повернення тари, продукції або цінних документів.