Зворотній звязок

Як перевезти негабаритний вантаж?

Альтернативное название

Перевозка негабаритного груза

Коли виникає необхідність скористатися послугами транспортної служби, безліч компаній пропонують свої послуги. Вони можуть відрізнятися вартістю і якістю надання послуг, але в цілому все одно справляються зі стандартними завданнями. А що робити з негабаритним вантажем, який не вписується в норми, представлені компаніями?

«Транс Стар» вміє вирішувати складні питання і знає, як перевозити негабаритні вантаж. Цей напрямок зараз активно розвивається, щоб все більше число клієнтів змогли оцінити наші переваги.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЕЛИКИХ ВАНТАЖІВ ПОНАД 20 ТОНН – ОСОБЛИВОСТІ

Природно, перевезення великих вантажів пов’язана з певними складнощами. Щоб здійснити це завдання, потрібно заздалегідь розглянути багато моментів, врахувати майбутні витрати, нюанси, всі крапки зупинок.

  1. Після оформлення замовлення на негабарит, консультант зв’язується з вами і з’ясовує всі деталі доставки, підбирає транспорт, який технічно буде відповідати вимогам, зупинки, маршрут прямування.
  2. Ціна на перевезення 20 тонн і більше складається не тільки зі співвідношення ваги і відстані, але і з вартості дозволів від ДПС в залежності від реальних розмірів товару.
  3. Забезпечити швидку і чітку систему перевезення допомагає злагоджена робота фахівців на всіх етапах, починаючи від вантажників в кінцевих пунктах, закінчуючи водіями, логістами і операторами компанії.