Зворотній звязок

Правила підбору автомобілів для вантажоперевезень

Альтернативное название

Коли потрібно доставити товари за напрямками Харків – Київ, Харків – Одеса чи Харків – Львів, важливо правильно вибрати транспортний засіб. Приватні особи та великі корпорації потребують міжміських перевезень, але їх завдання та фінансові можливості різняться. Скориставшись простими порадами, можна визначитися, який транспорт підійде у тих чи інших ситуаціях.

Різновиди причепів вантажних автомобілів

На трасах країни використовується чимало видів причепів для вантажівок. Деякі з них застосовуються дуже рідко через дорожнечу або невелику кількість замовлень.

Інші різновиди поширені повсюдно:

1. Рефрижератор. Призначений для збереження товарів у замороженому стані. Може підтримувати температуру до -25⁰С.
2. Ізометрична камера. У такому трейлері холод не створюється, лише підтримується встановлена ​​температура. Втрати холоду зазвичай не перевищують 2-3 градуси на день.
3. Напівпричіп тентований. Кузов із каркасу, обтягнутий тентом, призначений для транспортування вантажів, які не вимагають дотримання температурних норм.
4. Цистерни. Незамінні при транспортуванні рідин та зріджених газів.
5. Силосний напівпричіп. Такий кузов застосовується для доставки зерна чи борошна до місця призначення. Зручність розвантаження силосного причепа полягає у можливості зсипати або видути вміст за невеликий проміжок часу.

Використання того чи іншого виду причепа обумовлено вимогами до зберігання вантажу або встановленими нормативами. Деякі види продукції заборонено перевозити разом.

Транспортування вантажів окремими машинами за напрямками Харків-Дніпро, Харків-Запоріжжя та інші області України здійснюється вантажними авто всіх типів.

Класифікації вантажного транспорту

За типом кузова виділяють такі види вантажних автомобілів:

1. З відкритим кузовом.
2. Із закритим.
3. Спецтехніка.

До першого різновиду можна віднести платформи та низькорамні транспортні засоби. Кузов закритого типу може бути тентований або суцільнометалевий. До цієї категорії також включаються рефрижератори та ізотермічні причепи.

За технічними характеристиками використовуються така класифікація вантажних машин:

• Допустима повна маса. За цим параметром виділяють кілька підкатегорій. Починаючи з невеликих автомобілів із допустимою масою 1,2 – 2 тонни та закінчуючи 20 – 40 тонними транспортними засобами.
• Кількість осей. Невеликі вантажівки зазвичай дво-трьохосні. Але потужні фури розраховані на 4, 5 і більше осей.
• Вантажопідйомність. За цим параметром виділяють транспортні засоби малої вантажопідйомності (від 0,5 тонни), середньої (від 2 тонн), високої (від 5 тонн) та надвисокої (від 16 тонн і більше).
• Склад. Вантажні автомобілі діляться на сідельні (тягач із напівпричепом) та причіпні (фургон із причепом).

Що вибрати: попутні перевезення чи окремі фури?

Популярним варіантом перевезення товарів за напрямками Харків-Суми, Харків-Полтава та Харків-Маріуполь є довантаження необхідного обсягу продукції транспортний засіб, наступне за тим самим маршрутом. Попутне транспортування набагато вигідніше замовлення окремої фури. Саме тому послуга дуже потрібна у невеликих організацій.

Досвідчені логісти компанії «Транс Стар» допоможуть обрати оптимальний варіант вантажного автомобіля для виконання поставленого клієнтом завдання. Обговоривши всі умови перевезення, можна підібрати малотоннажну вантажівку або довгомір під конкретні вимоги. Це допоможе заощадити значну суму та продумати в дрібницях регулярні перевезення маршрутами Харків-Луцьк, Харків-Рівне та іншими регіонами.