Зворотній звязок

Транспортування вантажів за маршрутом Харків – Львів, Рівне, Луцьк та у зворотному напрямку

Альтернативное название

Львівська область славиться своїми туристичними об’єктами та гарною інфраструктурою. Але для промислового сектора регіон насамперед цікавий безліччю досить великих підприємств.

Кожному з них потрібно постійно постачати сировину, а також надсилати готову продукцію по всій Україні.

Особливості вантажоперевезень з Харкова до Львова, Рівного та Луцька

Щоб швидко доставити необхідні товари із західних регіонів до східних, використовується автомобільний транспорт. Саме тому регулярно потрібні рейси для перевезення вантажів між Харківом та Львовом. Також дуже популярним є транспортування продукції з Рівного та Луцька.

Широкий асортимент товарів надсилають підприємства з Харкова до міст Західної України автомобільним транспортом. Незважаючи на те, що фурам доводиться долати понад 1000 км, зиск від постійного товарообігу очевидний.

В обидва напрямки можна доставляти різні види вантажів:

• продукти харчування;
• будівельні матеріали;
• побутові товари;
• обладнання та верстати.

Нюанси ціноутворення на доставку вантажів

Вартість доставки товарів безпосередньо залежить не тільки від ваги та дистанції, а й від необхідності забезпечення певних умов вантажоперевезення. Наприклад, для великої кількості вантажів потрібен рефрижератор із підтриманням постійної негативної температури. Також негабаритні конструкції потребують використання спеціальних тралів.
Компетентні логісти компанії «Транс Стар» підберуть найкращий варіант доставки з урахуванням потреб замовника. Грамотний прорахунок маршруту та вибір відповідного вантажного автомобіля допоможе також значно знизити витрати на транспортування.

Вибір тоннажу вантажного автомобіля

Перед тим, як замовляти послуги транспортної компанії, потрібно визначити, який тоннаж потрібно перевозити і з якою періодичністю. Для разових доставок достатньо скористатися ощадливою пропозицією від «Транс Стар» з перевезення збірних вантажів. Якщо транспортування необхідне в комерційних цілях на регулярній основі, варто врахувати безліч деталей.

Звернувшись до логістів «Транс Стар», клієнт зможе детально розрахувати вартість вантажоперевезень та вибрати підходящий для його завдання автомобіль.

Серед найбільш затребуваних варіантів:

• 5-тоннажні вантажівки;
• 10-тонний транспорт;
• транспортні засоби 15 тонн;
• фури на 20 тонн.

Залежно від типу вантажного автомобіля відрізняються і види кузовів. Наприклад, існують тентовані та суцільнометалеві транспортні засоби. У першому випадку кузов зручний для навантаження негабаритних товарів. Кузов із гідравлічним бортом відмінно підходить для швидкого завантаження важких предметів.

Перевезення попутних вантажів

Окрім регулярних рейсів за маршрутом Харків – Львів, водії здатні доставити товари та до прилеглих населених пунктів. Наприклад, по дорозі компанія «Транс Стар» регулярно возить вантажі клієнтів у міста Рівне та Луцьк, заощаджуючи час на спорядження окремого транспорту.

У замовлення транспортування попутних вантажів є безліч переваг:

• можливість доставки вантажів невеликої маси.
• низькі витрати.
• висока швидкість підготовки та відправлення товарів.

Крім того, клієнт може бути впевнений, що обслуговування буде організовано на професійному рівні: логісти проконтролюють навантаження товарів, маршрут проходження транспорту та вивантаження в точці призначення. У компанії «Транс Стар» замовнику також нададуть гарантії успішного транспортування та запропонують страховку продукції від непередбачених ситуацій.