Зворотній звязок

Доставка вантажів за маршрутом Харків – Маріуполь

Альтернативное название

Маршрут Харків – Маріуполь для транспортування товарів має високий попит. Періодичність відправлення транспортом компанії “Транс Стар” становить 3-4 рази на тиждень. При цьому кількість рейсів невпинно зростає.

Завдяки регулярним відправкам вантажів за цим маршрутом навіть клієнти з невеликим товарообігом можуть розраховувати на своєчасну доставку продукції до місця призначення. Компанія завжди у пошуках партнерів для розвитку напрямку Харків – Маріуполь. Це дозволить здійснювати виїзд набагато частіше та наростити обсяги перевезень.

Особливості напрямку Харків – Маріуполь та варіанти перевезень

За маршрутом вантажний транспорт компанії нерідко завозить товари в такі населені пункти, як Волноваха, Покровськ і Курахове. Таким чином, напрямок використовується не тільки для прямої доставки з Харкова в Маріуполь.

Компанія «Транс Стар» пропонує кілька способів перевезення товарів замовника:

 • Окремо.
 • Довантаження.
 • Попутне транспортування.

З цих різновидів транспортування вибрати підходящий собі метод зможуть як невеликі організації, і великі підприємства. Щоб визначити підсумкову вартість доставки, слід враховувати кілька факторів: габарити вантажу та його вагу, особливості навантаження та вимоги до транспортування.

Серед варіантів завантаження продукції транспортний засіб можна виділити:

 1. Завантаження вручну за допомогою рокли.
 2. Розміщення з борту за допомогою навантажувача.
 3. Кранове навантаження у відкритий зверху або збоку кузов.

Страхування автоперевезень

Организация доставки товаров в пределах Украины не требует обязательного заключения договора страхования. Тем не менее, большинство клиентов не экономят на этой услуге, предпочитая предусмотреть все риски. Партнёры компании «Транс Стар» предоставляют страховой полис для покрытия ущерба от аварий, повреждения товаров и прочих видов происшествий.

Стоимость страховки напрямую зависит от следующих факторов:

 • Состояние груза (новый или бывший в употреблении).
 • Вид транспортируемого товара.
 • Необходимость перегрузок.
 • Способ перевозки.
 • Особенности маршрута.

Прорахувати всі пункти та визначити підсумкову вартість для кожної конкретної ситуації допоможуть менеджери «Транс Стар». Детальні розрахунки дають змогу заощадити, обираючи лише необхідний обсяг послуг. Страхування вантажу дозволить клієнту бути впевненим, що у разі непередбачених ситуацій він отримає компенсацію у повному обсязі.

Чому вигідно замовляти транспортування у компанії «Транс Стар»?

Клієнти, які регулярно користуються послугами нашої компанії, виділяють наступний перелік переваг взаємної співпраці:

 • Вибір відповідного автомобіля серед десятків доступних варіантів.
 • Дотримання температурних режимів та всіх правил перевезення.
 • Гнучкі тарифи та широкий спектр послуг для всіх клієнтів, від приватних осіб до великих підприємств.
 • Кваліфіковані водії та досвідчений персонал.
 • Зворотний зв’язок під час виконання кожного процесу, починаючи з завантаження та доставки та закінчуючи розвантаженням товару.
 • Досвідчені експедитори, які допоможуть здійснити вантажоперевезення до міста Маріуполь за найкоротшим маршрутом з найменшими витратами часу.

Перевезення негабаритних вантажів здійснюється за допомогою спеціальних тралів, що дає змогу врахувати нюанси кожного замовника. Негабарит доставляється професійними водіями, які мають потрібний кваліфікаційний стаж. Залежно від потреб, можна вибрати інші види транспорту з великого автомобільного парку компанії «Транс Стар».